Результаты «Open to the World Dance Festival "Crystal Ball 2021"»

Партнеры
Партнерши

24 января, 2021

09:05 - [1] - Rising Stars, Standard (W+T+F+Q), Juvenile 2, 1/4 финала

  • 1 - Федотова Анастасия - Куликов Федор (21)
  • 2 - Бущик Екатерина - Нецветаев Роман (24)
  • 2 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 4 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 4 - Петренко Мишель - Хартанович Олег (11)
  • 6 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 7 - Пахалюк Милана - Синельников Матвей (17)
  • 8 - Миронова Анастасия - Фёдоров Арвид (9)
  • 9 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 10 - Валяс Ксения - Алленов Елисей (6)
  • 11 - Кузнецова Маргарита - Юшков Егор (2)
  • 12 - Шутова Камилла - Павлов Кирилл (18)
  • 13 - Жулина Екатерина - Соломенцев Стефан (5)
  • 14 - Круцких Мария - Тарабанов Ярослав (12)
  • 15 - Мищенко Майя - Федькин Леонид (14)
  • 16 - Каверина Дарья - Сагоян Товмас (4)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
121××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1248
224×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1247
223×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1247
426××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××1146
411××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××1146
610×××××××××××11××××××××××××12××××××××××10××××××××××××1245
717×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12××××××××××1044
89××××××××××××12×××××××××××11×××××××××9×××××××××××1143
97×××××××××9××××××××××10×××××××××××11××××××××838
106××××××××8×××××××××××11××××××××8×××××××××936
112×××××××××9××××××6××××××××8×××××××730
1218×××××××7×××××××7×××××5×××××××××928
135×××××××7××××4×××××××7×××××××××927
1412××××4×××××5××××××××8××××××623
1514×××××5×××××××7××2××××418
164×××3××2××××4×110

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

09:14 - [2] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 1, 1/2 финала

  • 1 - Зинова Юлия - Жмурко Виталий (48)
  • 2 - Павлюченко Диана - Полушин Иван (32)
  • 3 - Кашинцева Верона - Засека Руслан (33)
  • 4 - Кривицкая Ада - Гарбузенко Георгий (47)
  • 4 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
  • 6 - Мухина Маруся - Игнатов Павел (55)
  • 7 - Чулочникова Виктория - Самойлов Егор (37)
  • 8 - Коростиенко Маргарита - Майчук Платон (35)
  • 9 - Бейник Дарья - Чистяков Ярослав (51)
  • 10 - Короткова Софья - Бурлаков Иван (38)
  • 11 - Музыченко Елизавета - Соколов Александр (59)
  • 12 - Чиняева Полина - Поляков Евгений (41)
  • 13 - Салова Екатерина - Лямин Никита (61)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
DFGNPTUVXABСDFGNPTUVXABСDFGNPTUVXABСDFGNPTUVXABСDFGNPTUVXABС
148××××××××××10××××××××××10×××××××××9×××××××××9××××××××846
232×××××××××9××××××××8×××××××7××××××××8××××××××840
333××××4××××××××××10××××××6×××××××××9××××××635
447××××××××8×××××××7××××4×××××××7×××××××733
439×××××5×××××××7××××××6×××××××××9××××××633
655××××××××8×××3×××××5×××××5×××××××728
737×××3××××4×××3××××××6××××420
835××××4××××4×××××××7××2×118
951××2××2××××××6×××3××××417
1038×1×××3××××4×1××211
1159×××3×1××20××××410
1241××2×1×10×15
1361×100×1××24

Судьи

D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
V - Суслова Татьяна
X - Хворова Елена
AB - Kryklyvyy Slavik

09:24 - [3] - Rising Stars, Standard (W+T+F+Q), Juvenile 2, 1/2 финала

  • 1 - Петренко Мишель - Хартанович Олег (11)
  • 2 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 3 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 3 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 5 - Федотова Анастасия - Куликов Федор (21)
  • 6 - Бущик Екатерина - Нецветаев Роман (24)
  • 7 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 8 - Пахалюк Милана - Синельников Матвей (17)
  • 9 - Валяс Ксения - Алленов Елисей (6)
  • 10 - Миронова Анастасия - Фёдоров Арвид (9)
  • 11 - Кузнецова Маргарита - Юшков Егор (2)
  • 12 - Шутова Камилла - Павлов Кирилл (18)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
111××××××××××××12×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1144
223×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1143
310×××××××××××11×××××××××9××××××××××××12××××××××××1042
326×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11××××××××××1042
521××××××××8×××××××××9×××××××××9×××××××733
624××××××6××××4××××××6×××××××723
77××××××6××××4×××××××7×××××522
817×××3××××××6××2×××××516
96×××3××××4××2××××413
109×1×××3××2××28
1120×1×102
121800000

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

09:32 - [4] - Rising Stars, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 2, Финал

  • 1 - Ковалевич Полина - Гаврилов Георгий (86)
  • 2 - Фомина Ангелина - Кащенко Андрей (68)
  • 3 - Каргина Карина - Соловьёв Степан (84)
  • 4 - Халимова Анастасия - Халимов Никита (85)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoV. WaltzFoxtrotQuickstep
CHJMOSACZ11-21-31-4МCHJMOSACZ11-21-31-4МCHJMOSACZ11-21-31-4МCHJMOSACZ11-21-31-4МCHJMOSACZ11-21-31-4М
18611111111888811112221158881111221116888111122111688811122111168881
26844222222-66824421112236682442112222668223311222268824411222226682
38423334343-168322334333-278322433333-278344233333-168322333333-2883
48532443434-148433443444--38433344444--38432444444-128433444444--284

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AC - Tichoniuk Marcin
Z - Granath Julia

09:42 - [5] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 1, Финал

  • 1 - Зинова Юлия - Жмурко Виталий (48)
  • 2 - Кашинцева Верона - Засека Руслан (33)
  • 3 - Павлюченко Диана - Полушин Иван (32)
  • 4 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
  • 5 - Кривицкая Ада - Гарбузенко Георгий (47)
  • 6 - Мухина Маруся - Игнатов Павел (55)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
DFGNPTUVXAB11-21-31-41-51-6МDFGNPTUVXAB11-21-31-41-51-6МDFGNPTUVXAB11-21-31-41-51-6МDFGNPTUVXAB11-21-31-41-51-6МDFGNPTUVXAB11-21-31-41-51-6М
1481122121412599101010111121222324910101010111131121417891010101111112133178101010101221435464214589104
2332235662343-367810322213533241589101023331563623127781023425463524-2479104112113132657999101
33233543161613367810233642151613467810366443253121357810355323141123578101024452213131357910102
4394461254235134791044433541446113891044462251265144681046343652255-24581053333622264-3788103
5476643435524-13681056645666613112341065526434536-1358105.52264235443-3589103664544551311258105
6555516543656112371065556434555--1391052255646454-2258105.54656546666---241065566566455---16106

Судьи

D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
V - Суслова Татьяна
X - Хворова Елена
AB - Kryklyvyy Slavik

09:52 - [6] - Rising Stars, Standard (W+T+F+Q), Juvenile 2, Финал

  • 1 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 2 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 3 - Петренко Мишель - Хартанович Олег (11)
  • 4 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 5 - Федотова Анастасия - Куликов Федор (21)
  • 6 - Бущик Екатерина - Нецветаев Роман (24)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoFoxtrotQuickstep
CHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6М
1231212111151218111111121211313111142118911121212112131212412161011121212113131111312189121212121
21041244422223416712121223124432311353591112122353534232233-3910121224125442322331581112122
311234323541455136912124223232342442-69121212323512144134236811121232441334414422461212123
426545132334612247911123565124425324145811124562243315515246711124555222325515156612124
521653565653343--459125644565553553--2410125614456553454112610125623455654364-1369125
624366656466566--124126456656666666---13126446665666666---23126366666566656--113126

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

10:15 - [7] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+P+J), Adults, 1/4 финала

  • 1 - Savicheva Polina - Rotar Nichita (173)
  • 2 - Белянина Ольга - Быковский Сергей (144)
  • 2 - Гурьянова Алёна - Паршиков Николай (166)
  • 4 - Гончар Анастасия - Логвинов Даниил (132)
  • 5 - Radaeva Elena - Kostalev Nikita (178)
  • 6 - Lapteva Elvira - Musin Aidar (160)
  • 7 - Киреева Софья - Багин Максим (161)
  • 8 - Майстрович Александра - Носов Сергей (136)
  • 8 - Жукова Ульяна - Сытов Данила (135)
  • 10 - Анисимова Ксения - Анисимов Дмитрий (198)
  • 11 - Маликова Марика - Семенов Артем (167)
  • 12 - Журавлева Анастасия - Кузнецов Захар (122)
  • 13 - Менжинская Юлиана - Варламов Андрей (168)
  • 14 - Кумпан Ирина - Чехоев Алан (195)
  • 15 - Кретинина Дарья - Шичкин Алексей (170)
  • 15 - Епифанова Анна - Беляев Григорий (156)
  • 17 - Карабатова Полина - Кезин Евгений (229)
  • 18 - Медведь Янина - Колеснев Сергей (177)
  • 19 - Насуленко Анастасия - Разоренов Александр (180)
  • 20 - Кобозева Анастасия - Козлов Дмитрий (149)
  • 20 - Мачавариани Александр - Козлова Анастасия (157)
  • 22 - Долгова Дарья - Буйниченко Кирилл (155)
  • 23 - Бурцева Дарья - Зуев Денис (143)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABС
1173××××××××××10×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11×××××××××××1153
2144××××××××××10××××××××××10××××××××××10×××××××××9×××××××××××1150
2166××××××××××10×××××××××9××××××××××10×××××××××××11××××××××××1050
4132××××××××8×××××××××××11××××××××××10××××××××××10××××××××××1049
5178××××××××××10××××××××××10××××××××××10×××××××××9×××××××××948
6160××××××××8××××××××××10×××××××7××××××××××10××××××××××1045
7161×××××××7××××××××8××××××××××10××××××××××10×××××××××944
8136××××××××8×××××××××9××××××××××10××××××××8×××××××742
8135××××××××8××××××××8××××××××××10××××××××××10××××××642
10198×××××××7×××××××××9××××××××8×××××××××9××××××××841
11167××××××××8×××××××××9××××××××8×××××××7××××××××840
12122×××××××××9××××××6×××××××××9××××××××8×××××537
13168××××4××××××××8×××××××7××××××6×××××××××934
14195×××3×××××5×××3×××××5××××420
15170××2××2×××3××2×××312
15156×××××5×1×1××2×××312
17229××××4××2××2××2×111
18177×1×1×1××2××××49
19180××××××60×1007
20149×1×1×1×1×15
20157×1×1×10××25
22155×1×100×13
23143×100001

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
R - Покровская Яна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

10:35 - [8] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+J), Juvenile 2, 1/4 финала

  • 1 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 2 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 3 - Жулина Екатерина - Соломенцев Стефан (5)
  • 3 - Федотова Анастасия - Куликов Федор (21)
  • 3 - Абрамочкина Лана - Золотов Дмитрий (8)
  • 3 - Петренко Мишель - Хартанович Олег (11)
  • 7 - Валяс Ксения - Алленов Елисей (6)
  • 7 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 7 - Кузнецова Маргарита - Юшков Егор (2)
  • 10 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 11 - Шутова Камилла - Павлов Кирилл (18)
  • 11 - Пахалюк Милана - Синельников Матвей (17)
  • 13 - Бущик Екатерина - Нецветаев Роман (24)
  • 14 - Круцких Мария - Тарабанов Ярослав (12)
  • 15 - Каверина Дарья - Сагоян Товмас (4)
  • 16 - Миронова Анастасия - Фёдоров Арвид (9)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRJСумма
AEDKPRVWXYСAEDKPRVWXYСAEDKPRVWXYСAEDKPRVWXYС
123××××××××××10×××××××××9××××××××××10×××××××××938
210××××××××××10××××××××8××××××××××10×××××××××937
35×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××936
321××××××××8××××××××××10×××××××××9×××××××××936
38×××××××7×××××××××9××××××××××10××××××××××1036
311××××××××8×××××××××9×××××××××9××××××××××1036
76×××××××××9×××××××7×××××××××9×××××××××934
77×××××××××9××××××××8××××××××8×××××××××934
72×××××××××9×××××××××9×××××××7×××××××××934
1026××××××××8××××××××8××××××××8××××××××832
1118×××××××7×××××××7××××××××8××××××628
1117××××××××8×××××××××9×××××5××××××628
1324×××××××7××××××××8××××××6×××××526
1412×××××5××2×××××5××××××618
154××××4×××××5××××4××××417
169××2×××3×××3××210

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
K - Казаченко Полина
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр

10:43 - [9] - Rising Stars, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 1, 1/2 финала

  • 1 - Кривицкая Ада - Гарбузенко Георгий (47)
  • 2 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
  • 3 - Shilovskaya Darya - Leo Demian (34)
  • 4 - Коростиенко Маргарита - Майчук Платон (35)
  • 5 - Музыченко Елизавета - Соколов Александр (59)
  • 6 - Короткова Софья - Бурлаков Иван (38)
  • 7 - Бейник Дарья - Чистяков Ярослав (51)
  • 7 - Павлюченко Диана - Полушин Иван (32)
  • 9 - Чулочникова Виктория - Самойлов Егор (37)
  • 10 - Чиняева Полина - Поляков Евгений (41)
  • 11 - Салова Екатерина - Лямин Никита (61)
  • 11 - Тихонова Мария - Михайлов Фёдор (54)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
147××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××1155
239×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10××××××××××10×××××××××××1153
334×××××××××9×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10××××××××××1051
435××××××6××××××6××××××××××10××××××××8×××××××××939
559×××××××7×××××××××9××××××××8×××××5×××××××××938
638×××××××7×××××5×××××××7×××××××7×××××××733
751×××3××××××6×××××5××××4×××××523
732××××××6×××××5×××3××××××6×××323
937××××4××××4××××4×××3×××318
1041××××40×1×××××5×111
1161××2××20××2××28
1154×××3××2××20×18

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

10:53 - [10] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 2, 1/2 финала

  • 1 - Буряк Екатерина - Буданов Андрей (62)
  • 2 - Петрова Виктория - Чикалов Владислав (75)
  • 3 - Фомина Ангелина - Кащенко Андрей (68)
  • 4 - Дементьева Дарья - Шведов Артём (79)
  • 5 - Блинова Кристина - Шмаков Михаил (74)
  • 6 - Приходько Арина - Лёвкин Михаил (92)
  • 7 - Каргина Карина - Соловьёв Степан (84)
  • 8 - Халимова Анастасия - Халимов Никита (85)
  • 9 - Залогина Злата - Потапов Максим (77)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
EFNPQTUСEFNPQTUСEFNPQTUСEFNPQTUСEFNPQTUС
162×××××××7×××××××7×××××××7×××××××7×××××××735
275×××××××7×××××××7××××××6×××××××7×××××××734
368××××××6×××××××7×××××××7×××××5×××××××732
479××××4×××××××7×××××××7××××××6×××××××731
574××××4××××××6×××××××7××××××6××××××629
692××××××6××××4××××4×××3××××421
784××××4××2×1×××××5×113
885××2×1×××3×××3××211
977××2×100×14

Судьи

E - Боровский Илья
F - Бушуева Валерия
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
Q - Никовский Виктор
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений

11:03 - [11] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+P+J), Adults, 1/2 финала

  • 1 - Гурьянова Алёна - Паршиков Николай (166)
  • 2 - Гончар Анастасия - Логвинов Даниил (132)
  • 3 - Savicheva Polina - Rotar Nichita (173)
  • 4 - Белянина Ольга - Быковский Сергей (144)
  • 5 - Lapteva Elvira - Musin Aidar (160)
  • 6 - Жукова Ульяна - Сытов Данила (135)
  • 7 - Маликова Марика - Семенов Артем (167)
  • 8 - Radaeva Elena - Kostalev Nikita (178)
  • 8 - Майстрович Александра - Носов Сергей (136)
  • 10 - Киреева Софья - Багин Максим (161)
  • 11 - Анисимова Ксения - Анисимов Дмитрий (198)
  • 12 - Журавлева Анастасия - Кузнецов Захар (122)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABСAEDGKNRWXYABС
1166×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××945
2132×××××××7×××××××××9×××××××××9×××××××××9××××××××842
3173×××××××7×××××××7××××××××8×××××××××9××××××××839
4144××××××××××10××××××6××××××××8××××4××××××××××1038
5160×××××××7××××××6×××××5××××××××8××××××××834
6135×××××5××××××6×××××5××××××6×××××××729
7167××××××6××××4×××××5×××××5×××323
8178×××3××××××6××2×××××5××××420
8136××××4×××××5×××3×××3×××××520
10161××2××××××6×××××5×××3×117
11198×××××5×1××××4×××3××215
12122×1×1×××3××2×18

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
R - Покровская Яна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

11:13 - [12] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+J), Juvenile 2, 1/2 финала

  • 1 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 2 - Абрамочкина Лана - Золотов Дмитрий (8)
  • 3 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 4 - Федотова Анастасия - Куликов Федор (21)
  • 5 - Пахалюк Милана - Синельников Матвей (17)
  • 5 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 5 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 8 - Петренко Мишель - Хартанович Олег (11)
  • 9 - Шутова Камилла - Павлов Кирилл (18)
  • 10 - Жулина Екатерина - Соломенцев Стефан (5)
  • 11 - Валяс Ксения - Алленов Елисей (6)
  • 12 - Кузнецова Маргарита - Юшков Егор (2)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRJСумма
AEDKPRVWXYСAEDKPRVWXYСAEDKPRVWXYСAEDKPRVWXYС
123×××××××7×××××××××9××××××××8××××××××832
28××××××6××××××××8×××××××7××××××××829
310×××××××7××××××6××××××××8×××××××728
421××××××××8××××4××××××××8××××××626
517×××3×××××××7××××××××8××××422
57×××××5×××××5×××××5×××××××722
526××××××××8×××××5×××3××××××622
811×××××5×××××5×××3×××316
918×××3×××3×××××5××213
105××××4×××3××2×××312
116××2××2×1×××××510
122××2×××3××2×18

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
K - Казаченко Полина
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр

11:21 - [13] - Rising Stars, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 1, Финал

  • 1 - Кривицкая Ада - Гарбузенко Георгий (47)
  • 2 - Shilovskaya Darya - Leo Demian (34)
  • 3 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
  • 4 - Музыченко Елизавета - Соколов Александр (59)
  • 5 - Короткова Софья - Бурлаков Иван (38)
  • 6 - Коростиенко Маргарита - Майчук Платон (35)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoV. WaltzFoxtrotQuickstep
CHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6М
14711223111222161112121212113213111212171012121212114222131222141011121212112214111242161010121212122133111342158111212122
234331514531414447101212321121332131358121212122211313231313571212121222112144212145991212122112112321113710121212121
33922314332313226111212122323442233532-49111212332313242314226101212123333332333332-2121212123333543232232-4101112123
459556462256366-2347126446354556266-1258124436545146554112610124446463246553-1379124446454446564---79124
538464325464653-1379124565525664644-1148125665464664636--14512666562555414512249125664625654345-1258125
635645656645545---38125654666445455---48126554656555465---29125554556665666---16126555266565656-1117126

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

11:31 - [14] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 2, Финал

  • 1 - Буряк Екатерина - Буданов Андрей (62)
  • 2 - Петрова Виктория - Чикалов Владислав (75)
  • 3 - Фомина Ангелина - Кащенко Андрей (68)
  • 4 - Блинова Кристина - Шмаков Михаил (74)
  • 5 - Дементьева Дарья - Шведов Артём (79)
  • 6 - Приходько Арина - Лёвкин Михаил (92)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
EFNPQTU11-21-31-41-51-6МEFNPQTU11-21-31-41-51-6МEFNPQTU11-21-31-41-51-6МEFNPQTU11-21-31-41-51-6МEFNPQTU11-21-31-41-51-6М
1621111111777777111111117777771111111177777711111111777777111111117777771
2753533523-1557733422223-4677723422223-4677723322223-4777723322223-477772
3682422332-4677722333532-2667732533542-2457732433342-2577732533332-266773
4744265254-2246745254364-1246746256364-1234755244464-1156745265666-111376
5795354466--135756566445---2475.55344436--256744656535--125756654445---3575
6926646645---23764645656---2475.54665655---14766565656----3764446554---4674

Судьи

E - Боровский Илья
F - Бушуева Валерия
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
Q - Никовский Виктор
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений

11:41 - [15] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+P+J), Adults, Финал

  • 1 - Гурьянова Алёна - Паршиков Николай (166)
  • 2 - Гончар Анастасия - Логвинов Даниил (132)
  • 3 - Savicheva Polina - Rotar Nichita (173)
  • 4 - Lapteva Elvira - Musin Aidar (160)
  • 5 - Белянина Ольга - Быковский Сергей (144)
  • 6 - Жукова Ульяна - Сытов Данила (135)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
AEDGKNRWXYAB11-21-31-41-51-6МAEDGKNRWXYAB11-21-31-41-51-6МAEDGKNRWXYAB11-21-31-41-51-6МAEDGKNRWXYAB11-21-31-41-51-6МAEDGKNRWXYAB11-21-31-41-51-6М
11662154125521147781111111411335111779101111121341256211478910111313111211118911111111111211123212610111111111
2132343331216352389101123453211332424810111121643313563322789112136363456461146711446345344656--268115
31731245534252414581111422365242633-4789113422543415241459111132214325453314791111232433455533-16811113
4160656226641521445711653124464242145910114556255641421335911664224463222-56991136312456114145689112
514443166513363226781134524662145513369115341666133552256811546465612365123571162455661232514569114
6135562144364461237811566653556566--115116635124224661457811455552536454-1241011555662236464-2357116

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
R - Покровская Яна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

11:51 - [16] - Open Categories, American Smooth (W+T+F+VW), Juniors 2, Финал

  • 1 - Selyukova Kseniya - Bonici Joshua (56)
  • 2 - Комогорова Валерия - Гирдо Артём (64)
  • 3 - Шариф Сандра - Ярулин Эльдар (76)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoFoxtrotV. Waltz
JOAAZAD11-21-3МJOAAZAD11-21-3МJOAAZAD11-21-3МJOAAZAD11-21-3М
156121114551121123551121114551121123551
264212221552212212552212221552212212552
37633333--5333333--5333333--5333333--53

Судьи

J - Зенкевич Александр
O - Михеев Сергей
AA - Gunko Genadius
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

11:51 - [17] - Open Categories, American Smooth (W+T+F+VW), Juvenile 2, Финал

  • 1 - Яшина Василиса - Еременко Тимур (22)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoFoxtrotV. Waltz
JOAAZAD1МJOAAZAD1МJOAAZAD1МJOAAZAD1М
1221111151111115111111511111151

Судьи

J - Зенкевич Александр
O - Михеев Сергей
AA - Gunko Genadius
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

11:59 - [18] - Rising Stars, Latin (Ch+S+R+J), Juvenile 2, Финал

  • 1 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 2 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 3 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 4 - Абрамочкина Лана - Золотов Дмитрий (8)
  • 5 - Федотова Анастасия - Куликов Федор (21)
  • 6 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 7 - Пахалюк Милана - Синельников Матвей (17)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaJive
AEDKPRVWXY11-21-31-41-51-61-7МAEDKPRVWXY11-21-31-41-51-61-7МAEDKPRVWXY11-21-31-41-51-61-7МAEDKPRVWXY11-21-31-41-51-61-7М
123114511112178891010101114211112179910101010111311111218910101010101115111143177891010101
210436157435311468910453714733521256881032274552343-357991022262262222-888810102
32622143426621568810102341722256314678910233174445721247881044527455363-13589105
486732723244-357781037736634247-135571076742323254-3578910334356231561256810103
52155534357161134891052554746435-125891045553665435--238101057346534544--2689104
673626667577-122371074625557774-113671054425736766-124581065713747777112344107
7177477256435-124671066263365616124451010676662776171222261076674376615112348106

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
K - Казаченко Полина
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр

12:30 - [19] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 2, 1/4 финала

  • 1 - Прохорова Мария - Алексеев Кирилл (78)
  • 1 - Головина Полина - Добромыслов Захар (83)
  • 3 - Ишутина Кристина - Коробцев Илья (81)
  • 3 - Дозора Софья - Макаров Владимир (80)
  • 5 - Гирдо Полина - Березкин Максим (96)
  • 6 - Давыдова Дарья - Баринов Сергей (93)
  • 6 - Каганович Анастасия - Дёров Амин (73)
  • 8 - Петрова Виктория - Чикалов Владислав (75)
  • 9 - Papko Anastasiya - Starkou Arseni (42)
  • 10 - Манчинская Мария - Хоба Артемий (72)
  • 11 - Гурьянова Дарья - Коробко Савелий (95)
  • 12 - Иванова София - Карпенский Вячеслав (88)
  • 13 - Ковалевич Полина - Гаврилов Георгий (86)
  • 14 - Горда Елизавета - Марковский Алексей (66)
  • 15 - Иванова Таисия - Тарасенко Кирилл (52)
  • 16 - Фомина Ангелина - Кащенко Андрей (68)
  • 17 - Пидуст Александра - Миколиков Владислав (82)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
178××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1259
183××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1259
381×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1258
380××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1258
596×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××1257
693××××××××××××12×××××××××9××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××1156
673××××××××××××12××××××××××××12××××××××××10×××××××××××11×××××××××××1156
875××××××××××××12××××××××××××12××××××××××10×××××××××9××××××××××1053
942××××××××××10×××××××××××11××××××××××10××××××××××10×××××××××950
1072××××××××8×××××××××9××××××××××10××××××××××10××××××××××1047
1195×××××××××9×××××××××9××××××××8××××××××××10×××××××××945
1288××××××6××××××××8×××××××××9×××××××7××××××636
1386×××××××7××××××6××××××6××××××6×××××××××934
1466××××4××2××××××××8××××××××8××××××628
1552××××4××××4××××4××××4×××319
1668××2×10003
17820××20002

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

12:50 - [20] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Youth 2, 1/4 финала

  • 1 - Долгополова Анна - Мирханов Шариф (97)
  • 1 - Agarkova Darina - Neretin Evgeny (138)
  • 3 - Маргулис Алиса - Новиков Егор (123)
  • 4 - Соломаха Иванка - Абушенко Владислав (151)
  • 5 - Перина Светлана - Лукошин Илья (150)
  • 6 - Юдина Софья - Довгалёв Богдан (140)
  • 7 - Гончар Анастасия - Логвинов Даниил (132)
  • 8 - Белянина Ольга - Быковский Сергей (145)
  • 8 - Aleksanian Almira - Filatov Timur (131)
  • 10 - Жукова Ульяна - Сытов Данила (135)
  • 11 - Яковлева Вероника - Полещиков Владислав (146)
  • 12 - Майстрович Александра - Носов Сергей (136)
  • 13 - Толстая Екатерина - Павлинов Артем (147)
  • 14 - Процевская Ольга - Суснин Иван (154)
  • 14 - Smorkalova Sophia - Rubashanov Anton (117)
  • 16 - Фатуллаева Диана - Дегтев Никита (141)
  • 17 - Торикова Анастасия - Могиленко Владислав (137)
  • 18 - Kazantseva Dasha - Kabisov Timur (139)
  • 19 - Бережнова Арина - Васютин Алексей (129)
  • 20 - Журавлева Анастасия - Кузнецов Захар (122)
  • 21 - Потанькина Валерия - Дьячков Сергей (134)
  • 22 - Глущенко Стефания - Лупенко Георгий (107)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
ADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABС
197×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
1138×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
3123××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1153
4151×××××××××9×××××××××××11××××××××××10×××××××××9×××××××××××1150
5150××××××××××10×××××××××9×××××××××××11×××××××××9××××××××××1049
6140×××××××××9××××××××8××××××××8××××××××××10×××××××××944
7132×××××××××9××××××××8×××××××××9××××××××8×××××××××943
8145××××××××8×××××××7××××××××8××××××××8×××××××××940
8131××××××××8××××××××××10××××××××8×××××××××9×××××540
10135×××××××7××××××6××××××6×××××××××9××××××××××1038
11146××××××××8×××××××7×××××××7×××××××7××××××635
12136×××××××7××××××6×××××××7×××××××××9×××××534
13147××××××6×××××××7×××××5××××4××××××628
14154×××××××7××××××6×××××5××××4×××××527
14117××××4××××××6×××××5×××××××7×××××527
16141××××4××××4××××××6××××4××××422
17137×××3××××××6×××3×××3×××××520
18139×××3×××3××××4×××××5×××318
19129×××××5××2××××4×××3×××317
20122×××3×××3×××3××2××××415
21134×1×1×1×1×15
22107000000

Судьи

A - Айдаев Руслан
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
U - Смагин Евгений
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

13:10 - [21] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juvenile 2, 1/4 финала

  • 1 - Голованова Злата - Голованов Платон (20)
  • 1 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 1 - Ильина Алина - Филиппов Матвей (27)
  • 1 - Матанина Анастасия - Шпаков Роман (19)
  • 1 - Яшина Василиса - Еременко Тимур (22)
  • 1 - Петренко Мишель - Хартанович Олег (11)
  • 7 - Холодинская Анна - Щукин Евгений (28)
  • 8 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 8 - Бущик Екатерина - Нецветаев Роман (24)
  • 10 - Белоусова Милана - Алленов Тимур (29)
  • 11 - Абдрахманова София - Малецкий Роман (16)
  • 12 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 13 - Маренина Лилия - Дорожкин Максим (13)
  • 14 - Семилетова Василиса - Жмерик Роман (30)
  • 15 - Шутова Камилла - Павлов Кирилл (18)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
120××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
123××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
127××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
119××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
122××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
111××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
728××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1259
826×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1258
824××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1258
1029×××××××××××11××××××××××××12××××××××××10×××××××××××11××××××××××××1256
1116×××××××××××11××××××××8×××××××××9×××××××××9××××××××××1047
127××××××6×××××××7×××××××××9××××××××8××××××××838
1313×××××5×××××5×1××××××6××××421
1430×××3×××××5××××4××2×115
1518×1××2×××3×1×18

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

13:18 - [22] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Youth 1, 1/2 финала

  • 1 - Фабрина Екатерина - Балакшин Александр (118)
  • 1 - Рот-Серова Татьяна - Калинин Николай (128)
  • 3 - Евстигнеева Маргарита - Апаев Максим (106)
  • 4 - Богородская Полина - Алексеев Георгий (104)
  • 5 - Каргабаева Алуа - Есипенок Владислав (108)
  • 6 - Борисова Дарья - Денисов Иван (87)
  • 7 - Дворянчикова Мария - Афонин Арсений (109)
  • 8 - Голубенко Олеся - Лебедев Матвей (89)
  • 9 - Петрова Виктория - Чикалов Владислав (75)
  • 10 - Шляхтина Станислава - Метелкин Тимофей (101)
  • 11 - Манчинская Мария - Хоба Артемий (72)
  • 12 - Кот Алена - Щукин Михаил (115)
  • 13 - Фиалковская Ксения - Скокленев Антон (103)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
1118×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1259
1128××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1259
3106×××××××××9×××××××××××11××××××××××××12××××××××××10××××××××××××1254
4104××××××××××10×××××××××9×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1152
5108×××××××××9××××××××××10××××××××××10××××××××××10××××××××××1049
687××××××6×××××××7×××××5××××××6×××××529
7109×××××××7×××××5××××4××××4×××××525
889×××××5×××××5××××××6××××4×××323
975××××4××××4×××3×××××5×××××521
10101××××4×××3×××××5××××4××××420
1172××2××××4×××3××2××213
12115××××4××2×1×××3××212
13103×10×1×1×14

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

13:30 - [23] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 1, 1/4 финала

  • 1 - Игнатова Арина - Лазарев Егор (65)
  • 2 - Мурашкина Марина - Кузьмичёв Иван (43)
  • 2 - Комогорова Валерия - Гирдо Артём (64)
  • 2 - Сизова Владислава - Терешин Максим (40)
  • 5 - Глухова Доминика - Штукар Алексей (25)
  • 5 - Shilovskaya Darya - Leo Demian (34)
  • 7 - Холодинская Мария - Хомчик Захар (60)
  • 8 - Киселева Софья - Филипцев Никита (45)
  • 8 - Михайлова Кристина - Гольдин Амирьян (49)
  • 10 - Комарова Полина - Ефимов Максим (58)
  • 11 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
  • 12 - Зинова Юлия - Жмурко Виталий (48)
  • 13 - Павлюченко Диана - Полушин Иван (32)
  • 14 - Кривицкая Ада - Гарбузенко Георгий (47)
  • 14 - Кашинцева Верона - Засека Руслан (33)
  • 16 - Yanichkina Milena - Putkaradze Georgii (53)
  • 17 - Чулочникова Виктория - Самойлов Егор (37)
  • 18 - Мухина Маруся - Игнатов Павел (55)
  • 19 - Панасова Арина - Кобзев Артем (50)
  • 20 - Бейник Дарья - Чистяков Ярослав (51)
  • 21 - Короткова Софья - Бурлаков Иван (38)
  • 22 - Дорожкина София - Кобак Аркадий (46)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWС
165×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1258
243××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××1057
264××××××××××××12××××××××××10×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1257
240×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××1157
525××××××××8××××××××××××12×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1153
534×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1153
760×××××××××9×××××××××××11×××××××××9××××××××××10×××××××××××1150
845×××××××××9××××××××××10××××××××××××12×××××××7×××××××××947
849××××××××8××××××××8××××××××××10××××××××××10×××××××××××1147
1058×××××××7××××××××8×××××××××9××××××××××10×××××××××943
1139××××××××××10××××××6××××××6××××××××××10××××××××××1042
1248×××××××××9××××××××××10×××××××××9××××××6×××××539
1332××××××××8××××××6×××××××7××××××××8××××××××837
1447×××3××2××××4×××××××7××××420
1433××××4×××××5××××××6××××4×120
1653×××3×××××5×1××2××213
1737××2××2×1×1×××39
1855××2××2××20××28
1950××××4×100××27
2051×1×10002
213800×1001
2246000000

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
K - Казаченко Полина
P - Мылкин Вячеслав
Q - Никовский Виктор
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий

13:50 - [24] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 2, 1/2 финала

  • 1 - Гирдо Полина - Березкин Максим (96)
  • 2 - Головина Полина - Добромыслов Захар (83)
  • 3 - Давыдова Дарья - Баринов Сергей (93)
  • 3 - Прохорова Мария - Алексеев Кирилл (78)
  • 5 - Дозора Софья - Макаров Владимир (80)
  • 6 - Каганович Анастасия - Дёров Амин (73)
  • 7 - Петрова Виктория - Чикалов Владислав (75)
  • 8 - Гурьянова Дарья - Коробко Савелий (95)
  • 8 - Манчинская Мария - Хоба Артемий (72)
  • 10 - Ишутина Кристина - Коробцев Илья (81)
  • 11 - Papko Anastasiya - Starkou Arseni (42)
  • 12 - Иванова София - Карпенский Вячеслав (88)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
196×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1257
283××××××××××××12×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11××××××××××××1256
393××××××××××××12××××××××8××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1255
378××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××11××××××××××10××××××××××1055
580××××××××8×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10××××××××××1050
673×××3××××4×××××5×××××5×××××522
775××××××6××××4××××4××××4×××321
895××2××××4×××3××2×××314
872×××3×××3×××3×××3××214
1081××2×××3×1××2×××311
11420×1×1×103
1288×100×102

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

14:00 - [25] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Youth 2, 1/2 финала

  • 1 - Долгополова Анна - Мирханов Шариф (97)
  • 1 - Соломаха Иванка - Абушенко Владислав (151)
  • 3 - Маргулис Алиса - Новиков Егор (123)
  • 4 - Перина Светлана - Лукошин Илья (150)
  • 5 - Белянина Ольга - Быковский Сергей (145)
  • 6 - Юдина Софья - Довгалёв Богдан (140)
  • 7 - Гончар Анастасия - Логвинов Даниил (132)
  • 8 - Aleksanian Almira - Filatov Timur (131)
  • 9 - Яковлева Вероника - Полещиков Владислав (146)
  • 10 - Жукова Ульяна - Сытов Данила (135)
  • 11 - Майстрович Александра - Носов Сергей (136)
  • 12 - Agarkova Darina - Neretin Evgeny (138)
  • 12 - Толстая Екатерина - Павлинов Артем (147)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
ADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABСADGNQUVWXYABС
197×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10××××××××××10×××××××××951
1151×××××××××9××××××××××10×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1151
3123××××××××××10××××××××8××××××××××10××××××××8×××××××××945
4150××××××××8××××××××8×××××5××××××6××××××633
5145××××××6×××××5×××××××7×××××5×××××××××932
6140××××4××××××6×××××5×××××××7×××××××729
7132××××××6××××4×××××5××××4××××423
8131×××××5×××××5×1×××××5×××××521
9146××2××××××6××××4××××4××××420
10135××××4××2×××××××7××××4017
11136×1×1×1×××3××28
12138000000
12147000000

Судьи

A - Айдаев Руслан
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
U - Смагин Евгений
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

14:10 - [26] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juvenile 2, 1/2 финала

  • 1 - Холодинская Анна - Щукин Евгений (28)
  • 2 - Ильина Алина - Филиппов Матвей (27)
  • 3 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 4 - Яшина Василиса - Еременко Тимур (22)
  • 5 - Голованова Злата - Голованов Платон (20)
  • 6 - Матанина Анастасия - Шпаков Роман (19)
  • 7 - Белоусова Милана - Алленов Тимур (29)
  • 8 - Петренко Мишель - Хартанович Олег (11)
  • 9 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 10 - Абдрахманова София - Малецкий Роман (16)
  • 11 - Бущик Екатерина - Нецветаев Роман (24)
  • 11 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
128××××××××××10×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1257
227×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11××××××××××1053
323××××××××××10××××××××××10×××××××××××11×××××××××9×××××××××××1151
422××××××××××10××××××××××10××××××××8×××××××××9×××××××××946
520××××××××8×××××××××9××××××6×××××××××9×××××××××××1143
619×××××××××9×××××××7×××××5××××××6××××××633
729×××3××××××××8×××3××××4××××422
811×××××5××××4×××××5××2×××××521
926×××3×1××2××××××6×××315
1016×10××××4×1×17
1124×10××××4×106
117×1×1××2××206

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

14:20 - [27] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 1, 1/2 финала

  • 1 - Сизова Владислава - Терешин Максим (40)
  • 2 - Игнатова Арина - Лазарев Егор (65)
  • 3 - Мурашкина Марина - Кузьмичёв Иван (43)
  • 4 - Комогорова Валерия - Гирдо Артём (64)
  • 5 - Зинова Юлия - Жмурко Виталий (48)
  • 6 - Shilovskaya Darya - Leo Demian (34)
  • 7 - Михайлова Кристина - Гольдин Амирьян (49)
  • 8 - Глухова Доминика - Штукар Алексей (25)
  • 9 - Киселева Софья - Филипцев Никита (45)
  • 9 - Комарова Полина - Ефимов Максим (58)
  • 11 - Холодинская Мария - Хомчик Захар (60)
  • 12 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWСAEDFGKPQRTVWС
140××××××××××××12×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××1257
265××××××××××10×××××××××9××××××××××10×××××××××××11×××××××××949
343××××××××××10×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××946
464×××××××××9×××××××××9××××××××××10××××××××××10×××××××745
548×××××5××××××6×××××××××9××××4××××428
634×××××5××××4××××××6×××××5×××××××727
749×××3××××4×××××5×××××5×××××××724
825××××4××××4×××3××××××6×××320
945×××××5××××4×××3×××3××××419
958×××3××××4×××3××××4×××××519
1160×××3××××××6×××3×××3×116
1239×××3××20×1××××410

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
K - Казаченко Полина
P - Мылкин Вячеслав
Q - Никовский Виктор
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий

14:30 - [28] - Open Categories, Standard (W+T+F+Q), Juvenile 1, Финал

  • 1 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 2 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 3 - Жулина Екатерина - Соломенцев Стефан (5)
  • 4 - Миронова Анастасия - Фёдоров Арвид (9)
  • 5 - Кузнецова Маргарита - Юшков Егор (2)
  • 6 - Валяс Ксения - Алленов Елисей (6)
  • 7 - Uspenskaja Dasha - Radiush Gregory (1)
  • 8 - Каверина Дарья - Сагоян Товмас (4)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoFoxtrotQuickstep
CHIJMOAAACLZADB11-21-31-41-51-61-71-8МCHIJMOAAACLZADB11-21-31-41-51-61-71-8МCHIJMOAAACLZADB11-21-31-41-51-61-71-8МCHIJMOAAACLZADB11-21-31-41-51-61-71-8М
11011131111111111111212121212121111111111111121212121212121211111111131111111121212121212111211111111111121212121212121
2723314266222217910101212122643352252334-379111212122623444362224-4610101212123324564464342-249101212123
35524255274463-347101112123434246535562-247101212124534253244562-358111212124633322242463-4810101212122
49475664343634--3781112124366633643647--4661112126266332531643137891212122446443533624-149101212124
52346523527557-24591012125225524388453-357101010123345525628455-235101111125265635626855-23371111126
66662737435345-14681012126572467474225-3368912125472676455336-1357101212657125737523613558912125
71758486888786---1246127758785826786-111358127758887886787----126128758876887787----127127
84887878756878----126128887878767878-----16128887768777878-----17127887788758578----226128

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca
B - Головин Виталий

14:38 - [29] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juvenile 2, Финал

  • 1 - Холодинская Анна - Щукин Евгений (28)
  • 2 - Ильина Алина - Филиппов Матвей (27)
  • 3 - Яшина Василиса - Еременко Тимур (22)
  • 4 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 5 - Матанина Анастасия - Шпаков Роман (19)
  • 6 - Голованова Злата - Голованов Платон (20)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoV. WaltzFoxtrotQuickstep
CHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6М
128111241123115791011121211115411131148891112121111251113113891111121211112311132137912121212111114111311399111212121
227232115411431579111212224211452163147810111222423244314212681212122232114431121581012121223322254215321691012122
322646323362663-2677124636222262263-6888123533112362264258910123544323262664-358912364531336246412589124
423465432554222-45811123464333454422-251011124464445544632-12810124463542554332-25811124466432554221145810123
519523564246554-23610125525466346545-1259125.5626533225355-36610125626465326555-2348125524556236655-2349125
620354656635346--358126353655635356--449125.5355666656546--126126355656645446--148126253664645346-1368126

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

14:48 - [30] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+J), Juvenile 1, 1/2 финала

  • 1 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 1 - Абрамочкина Лана - Золотов Дмитрий (8)
  • 3 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 4 - Кузнецова Маргарита - Юшков Егор (2)
  • 5 - Афонина Лидия - Фомин Михаил (3)
  • 6 - Валяс Ксения - Алленов Елисей (6)
  • 7 - Uspenskaja Dasha - Radiush Gregory (1)
  • 8 - Жулина Екатерина - Соломенцев Стефан (5)
  • 9 - Каверина Дарья - Сагоян Товмас (4)
  • 10 - Миронова Анастасия - Фёдоров Арвид (9)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRJСумма
EDFKNPRVWXСEDFKNPRVWXСEDFKNPRVWXСEDFKNPRVWXС
110×××××××××9×××××××××9××××××××××10××××××××××1038
18×××××××××9×××××××××9××××××××××10××××××××××1038
37×××××××××9××××××××8×××××××××9×××××××733
42×××××××7××××××6×××××××××9×××××527
53×××××××7×××××××××9××××4××××××626
66××××××6××××4×××××××7××××××623
71×××3××××××6×××3×××××××××921
85×××××5×××××5×××××5××××419
94×××3×××3××2××210
109××2×1×1×15

Судьи

E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена

14:55 - [31] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 1, Финал

  • 1 - Сизова Владислава - Терешин Максим (40)
  • 2 - Игнатова Арина - Лазарев Егор (65)
  • 3 - Мурашкина Марина - Кузьмичёв Иван (43)
  • 4 - Комогорова Валерия - Гирдо Артём (64)
  • 5 - Shilovskaya Darya - Leo Demian (34)
  • 6 - Зинова Юлия - Жмурко Виталий (48)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
AEDFGKPQRTVW11-21-31-41-51-6МAEDFGKPQRTVW11-21-31-41-51-6МAEDFGKPQRTVW11-21-31-41-51-6МAEDFGKPQRTVW11-21-31-41-51-6МAEDFGKPQRTVW11-21-31-41-51-6М
140112413213222491112121212124122313514810111212111161423235247910111222115211332116911111212121141323131168111212121
26532553113111456910121221365311121235710101112222543111111568910121213254622411242671011124335541143225247912124
343233322325543-491012123344323426634-261010124444322325436-3610111231423133154423581112122152322415553257812123
464444146552351234811124423246343242-47111112353214554324124691212443313642235313810111234231343221422691212122
5346512556646361234712555116566441533359125653266664623-2456126554255554636-12410125544256654634-1269125
648566664446465---46126665654555566---17126366553456564--248125666644666565---24126666665566466---13126

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
K - Казаченко Полина
P - Мылкин Вячеслав
Q - Никовский Виктор
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий

15:05 - [32] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+J), Juvenile 1, Финал

  • 1 - Остапенкова Дария - Геут Роман (10)
  • 2 - Абрамочкина Лана - Золотов Дмитрий (8)
  • 3 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 3 - Валяс Ксения - Алленов Елисей (6)
  • 5 - Кузнецова Маргарита - Юшков Егор (2)
  • 6 - Афонина Лидия - Фомин Михаил (3)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaJive
EDFKNPRVWX11-21-31-41-51-6МEDFKNPRVWX11-21-31-41-51-6МEDFKNPRVWX11-21-31-41-51-6МEDFKNPRVWX11-21-31-41-51-6М
11016111112317899910116111321316799910114112112216991010101132111233247101010102
28322242211327910101022223211212391010101023332332112251010101022252421111488910101
37213354566412468103313244665312578104415454546311269104413433466311588103
364344236556-13681046444323446-138810325431235541357101033543266245-2468104
525556353342-14591055365655364--2371065626456645-1136105661654545411147105
636465664425-11461064556564525-11381056265664336-13451065465653526-1237106

Судьи

E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена

15:30 - [33] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Youth 1, 1/8 финала

  • 1 - Smorkalova Sophia - Rubashanov Anton (117)
  • 1 - Маргулис Алиса - Новиков Егор (123)
  • 1 - Долгополова Анна - Мирханов Шариф (97)
  • 4 - Журавлева Анастасия - Кузнецов Захар (122)
  • 4 - Фабрина Екатерина - Балакшин Александр (118)
  • 4 - Калашникова Полина - Демиденко Богдан (112)
  • 7 - Сафронова Арина - Макаров Иван (125)
  • 8 - Porokhnyavaya Alika - Stifutin Igor (114)
  • 8 - Мацицкая Дарья - Кукуевский Даниил (99)
  • 10 - Кудряшова Анастасия - Кулаковский Денис (94)
  • 11 - Бережнова Арина - Васютин Алексей (129)
  • 12 - Дворянчикова Мария - Афонин Арсений (109)
  • 12 - Соскова Ульяна - Битков Александр (119)
  • 14 - Бевзюк Лейла - Кожевин Георгий (70)
  • 15 - Сорокина Юлия - Безбородкин Артем (126)
  • 16 - Саляева Софья - Климов Никита (127)
  • 16 - Прядко Дарья - Филиппов Михаил (113)
  • 18 - Шляхтина Станислава - Метелкин Тимофей (101)
  • 19 - Борисова Дарья - Денисов Иван (87)
  • 19 - Рот-Серова Татьяна - Калинин Николай (128)
  • 21 - Богородская Полина - Алексеев Георгий (104)
  • 22 - Иванова София - Карпенский Вячеслав (88)
  • 23 - Ганусовская Дарья - Червонкин Никита (98)
  • 24 - Каргабаева Алуа - Есипенок Владислав (108)
  • 25 - Красникова Диана - Тищенко Петр (120)
  • 26 - Кот Алена - Щукин Михаил (115)
  • 27 - Горбач Анастасия - Фебенчук Юрий (105)
  • 28 - Тихомирова Виктория - Цветков Игорь (110)
  • 29 - Лаптева Анна - Коростелев Кирилл (111)
  • 30 - Ходаркевич Екатерина - Буркаускас Михаил (121)
  • 30 - Юдинцева Елизавета - Данилов Михаил (116)
  • 32 - Глущенко Стефания - Лупенко Георгий (107)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABС
1117××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
1123××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
197××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
4122××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××1159
4118××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1259
4112××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1259
7125×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1258
8114×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××10××××××××××××1257
899××××××××××××12××××××××××10××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1257
1094××××××××××××12×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11××××××××××××1256
11129×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10××××××××××××12××××××××××1054
12109×××××××××××11×××××××××××11××××××××8××××××××××××12×××××××××××1153
12119×××××××××××11××××××××××10××××××××××××12×××××××××9×××××××××××1153
1470×××××××××9×××××××××9××××××××××××12×××××××××××11×××××××××××1152
15126××××××××××10×××××××××9×××××××××××11×××××××××××11××××××××××1051
16127××××××××××10×××××××××××11××××××××8××××××××××10×××××××××××1150
16113××××××××××10××××××××8××××××××××10×××××××××××11×××××××××××1150
18101××××××××××10××××××××××10××××××××8×××××××××××11×××××××××948
1987××××××××××10××××××××××10××××××××××10××××××××8××××××××846
19128×××××××××9××××××××8××××××××××10×××××××××9××××××××××1046
21104×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××945
2288××××××6××××××××××10×××××××××9××××××××8××××××××××1043
2398××××××××8××××××××8××××××××××10×××××××7××××××××841
24108×××××××7×××××5×××××××××××11×××××××××9××××××××840
25120×××××××7×××××××××9××××××6×××××××××9××××××××839
26115××××××××8××××××××8×××3××××××××8××××××633
27105×××××××7×××××5×××××××7××××4×××××528
28110×××3×××3××××4××××××6×××××521
29111××××4××××××6××××4××××4××220
30121×××××5××××4×××3××2××216
30116××2×××××××7××××40×××316
32107×××3××2××2××2×110

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
F - Бушуева Валерия
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

15:55 - [34] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 1, 1/4 финала

  • 1 - Комогорова Валерия - Гирдо Артём (64)
  • 1 - Комарова Полина - Ефимов Максим (58)
  • 3 - Михайлова Кристина - Гольдин Амирьян (49)
  • 3 - Игнатова Арина - Лазарев Егор (65)
  • 5 - Глухова Доминика - Штукар Алексей (25)
  • 5 - Йылдыз Дарья - Владимиров Федор (57)
  • 7 - Холодинская Мария - Хомчик Захар (60)
  • 8 - Yanichkina Milena - Putkaradze Georgii (53)
  • 9 - Shilovskaya Darya - Leo Demian (34)
  • 10 - Киселева Софья - Филипцев Никита (45)
  • 11 - Кривицкая Ада - Гарбузенко Георгий (47)
  • 12 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
  • 13 - Бейник Дарья - Чистяков Ярослав (51)
  • 14 - Дорожкина София - Кобак Аркадий (46)
  • 15 - Чулочникова Виктория - Самойлов Егор (37)
  • 16 - Наумова Александра - Демешин Андрей (44)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
164××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
158××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1260
349××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××1159
365××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1259
525××××××××××10××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1257
557××××××××××10××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1257
760×××××××××××11××××××××××10××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1256
853×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
934×××××××7××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1254
1045×××××××××9×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12××××××××××1053
1147×××××××××××11××××××××××10××××××××××10××××××××××10×××××××××950
1239××××××××8××××××××8××××××××××10××××××××8×××××××××943
1351×××××××7×××××5××××4××××4×××323
1446×××××5××××4××2××2×××316
1537×××××5××2×1××2×××313
1644××20×1×1×15

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

16:05 - [35] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juvenile 2, 1/2 финала

  • 1 - Холодинская Анна - Щукин Евгений (28)
  • 2 - Ильина Алина - Филиппов Матвей (27)
  • 3 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 4 - Белоусова Милана - Алленов Тимур (29)
  • 5 - Яшина Василиса - Еременко Тимур (22)
  • 6 - Голованова Злата - Голованов Платон (20)
  • 7 - Матанина Анастасия - Шпаков Роман (19)
  • 8 - Абдрахманова София - Малецкий Роман (16)
  • 9 - Соломенцева Маргарита - Костюков Владислав (26)
  • 10 - Тимохина Виктория - Дубров Юрий (7)
  • 11 - Шутова Камилла - Павлов Кирилл (18)
  • 12 - Маренина Лилия - Дорожкин Максим (13)
  • 13 - Семилетова Василиса - Жмерик Роман (30)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDGNPQUVWXYСAEDGNPQUVWXYСAEDGNPQUVWXYСAEDGNPQUVWXYСAEDGNPQUVWXYС
128×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1259
227×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1155
323××××××××××10××××××××××10××××××××××10××××××××××××12××××××××××1052
429××××××××××10××××××××××10×××××××××××11×××××××××9××××××××××1050
522×××××××7×××××××××9××××××××××10××××××××8×××××××××××1145
620××××××××8×××××××7×××××××7×××××××××9×××××××××××1142
719××××××××8×××××××××9×××××××7××××××6×××××××737
816××××××6×××××5××××4×××××××7×123
926×××3××××4×××××5×××××5×××××522
107×××3×××3××2×××3××213
1118×××3××2××2×1××210
1213×10××2××2××27
1330×××3×1×1005

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
Q - Никовский Виктор
U - Смагин Евгений
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр

16:15 - [36] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 2, 1/4 финала

  • 1 - Борисова Елизавета - Ковалёв Александр (63)
  • 2 - Карпенко Алина - Хамко Егор (67)
  • 2 - Головина Полина - Добромыслов Захар (83)
  • 4 - Кудряшова Анастасия - Кулаковский Денис (94)
  • 5 - Ткачук Полина - Менделеев Максим (91)
  • 6 - Буряк Екатерина - Буданов Андрей (62)
  • 7 - Прохорова Мария - Алексеев Кирилл (78)
  • 8 - Каганович Анастасия - Дёров Амин (73)
  • 8 - Бевзюк Лейла - Кожевин Георгий (70)
  • 10 - Мурашкина Марина - Кузьмичёв Иван (43)
  • 11 - Иванова София - Карпенский Вячеслав (88)
  • 12 - Горда Елизавета - Марковский Алексей (66)
  • 13 - Ишутина Кристина - Коробцев Илья (81)
  • 14 - Давыдова Дарья - Баринов Сергей (93)
  • 15 - Dolbnina Olesia - Milkin Aleksandr (69)
  • 16 - Зинова Юлия - Жмурко Виталий (48)
  • 17 - Papko Anastasiya - Starkou Arseni (42)
  • 18 - Суглобова София - Селичев Алексей (90)
  • 19 - Фомина Ангелина - Кащенко Андрей (68)
  • 19 - Панасова Арина - Кобзев Артем (50)
  • 21 - Гурьянова Дарья - Коробко Савелий (95)
  • 22 - Иванова Таисия - Тарасенко Кирилл (52)
  • 23 - Пидуст Александра - Миколиков Владислав (82)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
EDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABС
163×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1154
267×××××××××9×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1152
283×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11×××××××××952
494×××××××××9×××××××××××11×××××××××××11×××××××××9×××××××××××1151
591××××××××××10×××××××××××11×××××××××9××××××××8××××××××××1048
662×××××××××9××××××××8×××××××××××11××××××××××10×××××××××947
778××××××××8×××××××7×××××××7××××××××××10×××××××××941
873××××××6××××××××××10××××××××8×××××××7××××××××839
870××××××××8×××××5×××××××7××××××××××10×××××××××939
1043×××××××7×××××5××××××××8××××××××8××××××××836
1188××××××6×××××××7××××××6×××××××7××××××632
1266××××××××8×××××××7×××××5×××3××××××××831
1381×××××5×××××××7×××××5××××××6×××××528
1493××××4×××××5×××××5×××××5×××××××726
1569××××4×××××5×××××××7××××4×××××525
1648××××4×××3×××××××7××××××6××××424
1742××××4×××××5××2××××4×116
1890×××××5××2×1×1×110
19680××20×103
1950××200×103
2195×1×10002
2252×100001
2382000000

Судьи

E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
W - Сызранцев Дмитрий
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

16:35 - [37] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juvenile 2, Финал

  • 1 - Холодинская Анна - Щукин Евгений (28)
  • 2 - Ильина Алина - Филиппов Матвей (27)
  • 3 - Купревич Вера - Хомчик Игнат (23)
  • 4 - Яшина Василиса - Еременко Тимур (22)
  • 5 - Белоусова Милана - Алленов Тимур (29)
  • 6 - Голованова Злата - Голованов Платон (20)
  • 7 - Матанина Анастасия - Шпаков Роман (19)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
AEDGNPQUVWXY11-21-31-41-51-61-7МAEDGNPQUVWXY11-21-31-41-51-61-7МAEDGNPQUVWXY11-21-31-41-51-61-7МAEDGNPQUVWXY11-21-31-41-51-61-7МAEDGNPQUVWXY11-21-31-41-51-61-7М
12811112111111111121212121212111112111112110121212121212111112121111110121212121212111212111121191212121212121111111111111121212121212121
227223232234233-611121212122242232224353-69111212122352232142453158101212122521232354343148101212122663232224332-59101012122
323634455572342-247101112432456543321214791112123233555423232-4891212123344445223422-46111212123244555553524-2361212125
422447564323454-1381011123665344355544--261012125644363364364--48812124666364466634--25512126526363362453-267912124
529365313447776114679125436413562435125810121245264146555251335101212525551363216524661012124355424635665-135912126
620752747766565-11258127553656646666--12512126465646536646--14612126433656545556--24912125432646446246-238812123
719576676655627-11149126777777777777------127777777777777------127777777777777------127777777777777------127

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
Q - Никовский Виктор
U - Смагин Евгений
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр

16:45 - [38] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Youth 1, 1/4 финала

  • 1 - Долгополова Анна - Мирханов Шариф (97)
  • 2 - Маргулис Алиса - Новиков Егор (123)
  • 3 - Porokhnyavaya Alika - Stifutin Igor (114)
  • 4 - Smorkalova Sophia - Rubashanov Anton (117)
  • 5 - Калашникова Полина - Демиденко Богдан (112)
  • 5 - Фабрина Екатерина - Балакшин Александр (118)
  • 5 - Мацицкая Дарья - Кукуевский Даниил (99)
  • 8 - Сафронова Арина - Макаров Иван (125)
  • 9 - Соскова Ульяна - Битков Александр (119)
  • 9 - Журавлева Анастасия - Кузнецов Захар (122)
  • 11 - Кудряшова Анастасия - Кулаковский Денис (94)
  • 12 - Бережнова Арина - Васютин Алексей (129)
  • 13 - Богородская Полина - Алексеев Георгий (104)
  • 14 - Прядко Дарья - Филиппов Михаил (113)
  • 15 - Дворянчикова Мария - Афонин Арсений (109)
  • 16 - Саляева Софья - Климов Никита (127)
  • 17 - Бевзюк Лейла - Кожевин Георгий (70)
  • 18 - Иванова София - Карпенский Вячеслав (88)
  • 19 - Сорокина Юлия - Безбородкин Артем (126)
  • 20 - Рот-Серова Татьяна - Калинин Николай (128)
  • 20 - Борисова Дарья - Денисов Иван (87)
  • 22 - Шляхтина Станислава - Метелкин Тимофей (101)
  • 23 - Ганусовская Дарья - Червонкин Никита (98)
  • 24 - Каргабаева Алуа - Есипенок Владислав (108)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABС
197××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××1158
2123×××××××××××11××××××××××10××××××××××10××××××××××××12××××××××××××1255
3114××××××××××10××××××××××10×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××1154
4117×××××××××9×××××××××9××××××××××10×××××××××××11×××××××××948
5112×××××××××9×××××××××9××××××××××10××××××××××10×××××××××947
5118×××××××7×××××××××9×××××××××××11××××××××××10××××××××××1047
599××××××××××10×××××××××9××××××××××10××××××××8××××××××××1047
8125××××××6×××××××××9×××××××××9×××××××××9××××××××××1043
9119×××××××7×××××××7××××××××8×××××5×××××××××936
9122×××××5×××××××××9×××××××7××××××××8×××××××736
1194××××××6××××××6×××××5×××××××7××××××630
12129××××××6×××3××××4××××××6××××××××827
13104××××××6×××××5×××××5××××4××××××626
14113×××××××7×××××5××××4××××××6×××325
15109×××3×××××××7×××3×××××5××××422
16127××××××6××××4×××3××××4××××421
1770×××3××××4××××4×××3××××418
1888××××××6×××3××××4××2×116
19126××××4××××4××2××2×××315
20128××××4××2×××3××2×××314
2087××2×××3××××4×××3××214
22101××2×××3×1×1×18
2398×1×1×××3××207
24108××2××2×10×16

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
F - Бушуева Валерия
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

17:05 - [39] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 1, 1/2 финала

  • 1 - Комогорова Валерия - Гирдо Артём (64)
  • 2 - Игнатова Арина - Лазарев Егор (65)
  • 2 - Глухова Доминика - Штукар Алексей (25)
  • 4 - Михайлова Кристина - Гольдин Амирьян (49)
  • 5 - Комарова Полина - Ефимов Максим (58)
  • 6 - Йылдыз Дарья - Владимиров Федор (57)
  • 7 - Холодинская Мария - Хомчик Захар (60)
  • 8 - Yanichkina Milena - Putkaradze Georgii (53)
  • 9 - Shilovskaya Darya - Leo Demian (34)
  • 9 - Кривицкая Ада - Гарбузенко Георгий (47)
  • 11 - Киселева Софья - Филипцев Никита (45)
  • 12 - Калия Елизавета - Ложкин Дмитрий (39)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
164××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1259
265×××××××××××11×××××××××9×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1152
225××××××××××10×××××××××××11××××××××××××12××××××××××10×××××××××952
449××××××××××10×××××××××9×××××××××9×××××××××××11××××××××××1049
558××××××××8×××××××××9×××××××××9××××××××8×××××××741
657××××××××8×××××××××9×××××××7×××××××7×××××××××940
760××××××6×××××××××9×××××××7××××××6××××××××836
853×××3××2×××3××2××212
934×1××2××2××2×18
947×××3×10××2××28
1145000××202
12390000×11

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

17:15 - [40] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Adults, 1/4 финала

  • 1 - Menyaylo Valeriya - Nikitin Evgenii (189)
  • 1 - Гиниятуллина Айсылу - Волков Андрей (191)
  • 1 - Щипская София - Борисов Александр (192)
  • 1 - Рудакова Василиса - Деев Виктор (159)
  • 1 - Богославская Кристина - Головченко Илья (171)
  • 6 - Раевская Людмила - Гасанов Илья (153)
  • 6 - Облакова Мария - Рябцев Александр (174)
  • 6 - Теплицкая Полина - Гиниятуллин Аяз (184)
  • 6 - Радостева Ярослава - Жигарев Владислав (133)
  • 10 - Качурина Анастасия - Передерий Антон (142)
  • 11 - Корнилова Карина - Хасанов Михаил (163)
  • 12 - Шустрова Оксана - Федоров Влад (188)
  • 13 - Рыболова Анастасия - Когут Николай (152)
  • 14 - Мороз Софья - Шляхтуров Сергей (182)
  • 15 - Мачавариани Александр - Козлова Анастасия (157)
  • 16 - Карабатова Полина - Кезин Евгений (229)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADС
1189×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
1191×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
1192×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
1159×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
1171×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
6153×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1154
6174×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1154
6184××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1154
6133×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1154
10142××××××××8××××××××8××××××××8××××××××××10×××××××××××1145
11163××××××××8×××××××7×××××××7×××××××7××××××635
12188××××××6××××××××8××××××6×××××××7×××××××734
13152××××4×××××5×××××5×××××5×××322
14182×××××5××2×××××5××××4××××420
15157××2××2×1××2××29
16229×1××2×1004

Судьи

C - Афанасьева Светлана
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

17:30 - [41] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 1, Финал

  • 1 - Комогорова Валерия - Гирдо Артём (64)
  • 2 - Игнатова Арина - Лазарев Егор (65)
  • 3 - Михайлова Кристина - Гольдин Амирьян (49)
  • 4 - Глухова Доминика - Штукар Алексей (25)
  • 5 - Комарова Полина - Ефимов Максим (58)
  • 6 - Йылдыз Дарья - Владимиров Федор (57)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoV. WaltzFoxtrotQuickstep
CHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6М
16414241124214248812121211333111412416710121212214231113123258111212121151311131222691111121211424111322624891111121
26532334211125147101112122322242212362181011111213134425131214691112122422444212331268121212232314221135147101112122
349231154534336237911123241163633116458991232312634243451471011123246152524145255811123231255624125267811123
42546626362341413588124466454524424-22810124466556642514122581253632666434141258812446656334351411479124
558655636356663--336126655526455653-1239126655124355463124610124635533455563--4510125655336556443--359125
65751452546552513351112551463536653511459125524635266656-23471265146253666561234712651462446563612368126

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

17:40 - [42] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Youth 2, 1/2 финала

  • 1 - Kazantseva Dasha - Kabisov Timur (139)
  • 1 - Юдина Софья - Довгалёв Богдан (140)
  • 3 - Евстигнеева Маргарита - Апаев Максим (106)
  • 4 - Agarkova Darina - Neretin Evgeny (138)
  • 5 - Толстая Екатерина - Павлинов Артем (147)
  • 6 - Козлова Анастасия - Сладков Георгий (130)
  • 7 - Качурина Анастасия - Передерий Антон (142)
  • 8 - Майстрович Александра - Носов Сергей (136)
  • 9 - Голубенко Олеся - Лебедев Матвей (89)
  • 10 - Салата Ксения - Чумаков Вячеслав (148)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADСCHIJMOSAAACLZADС
1139×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1154
1140×××××××××9××××××××××10×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××1254
3106××××××××××10×××××××××××11×××××××××××11×××××××××9×××××××××××1152
4138××××××××××10×××××××××××11×××××××××9××××××××××10×××××××××949
5147×××××××××9×××××××××9×××××××××××11×××××××××9×××××××745
6130×××××××7×××××××××9××××××××8×××××××7×××××536
7142××××××6×××××5××××××6×××××××7××××××××832
8136×××××5×××3×××3××××4××××××621
989××2××2×1××2××29
10148×××3××2×1×1×18

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

17:55 - [43] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 2, 1/2 финала

  • 1 - Головина Полина - Добромыслов Захар (83)
  • 2 - Борисова Елизавета - Ковалёв Александр (63)
  • 3 - Карпенко Алина - Хамко Егор (67)
  • 4 - Ткачук Полина - Менделеев Максим (91)
  • 5 - Кудряшова Анастасия - Кулаковский Денис (94)
  • 6 - Бевзюк Лейла - Кожевин Георгий (70)
  • 7 - Прохорова Мария - Алексеев Кирилл (78)
  • 8 - Каганович Анастасия - Дёров Амин (73)
  • 9 - Иванова София - Карпенский Вячеслав (88)
  • 10 - Буряк Екатерина - Буданов Андрей (62)
  • 11 - Мурашкина Марина - Кузьмичёв Иван (43)
  • 12 - Горда Елизавета - Марковский Алексей (66)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
EDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABСEDFGNQTUWYABС
183×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1154
263×××××××××××11××××××××××10××××××××××10××××××××××10××××××××××1051
367××××××××8××××××××8××××××××8××××××××8×××××××××941
491×××××××7×××××××7××××××6××××××6××××××632
594×××××5×××××5××××4××××××6××××××626
670××××4××××4××××××6××××××6×××××525
778××××××6××××4××××××6×××3×××××524
873××××××6××××4×××××5××××4××221
988×××3××××4×××××5××××4××××420
1062×1××××××6××2×××3×××315
1143×××3××2××2××××4×112
1266×1×1×1××2××××49

Судьи

E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
W - Сызранцев Дмитрий
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

18:05 - [44] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Youth 1, 1/2 финала

  • 1 - Долгополова Анна - Мирханов Шариф (97)
  • 2 - Маргулис Алиса - Новиков Егор (123)
  • 3 - Porokhnyavaya Alika - Stifutin Igor (114)
  • 4 - Фабрина Екатерина - Балакшин Александр (118)
  • 5 - Калашникова Полина - Демиденко Богдан (112)
  • 6 - Сафронова Арина - Макаров Иван (125)
  • 7 - Smorkalova Sophia - Rubashanov Anton (117)
  • 8 - Мацицкая Дарья - Кукуевский Даниил (99)
  • 9 - Соскова Ульяна - Битков Александр (119)
  • 10 - Журавлева Анастасия - Кузнецов Захар (122)
  • 11 - Бережнова Арина - Васютин Алексей (129)
  • 12 - Кудряшова Анастасия - Кулаковский Денис (94)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABСAEFKNPRTVWYABС
197××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××1159
2123×××××××××××11××××××××××10×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1153
3114××××××××8×××××××××9××××××××8××××××××××10××××××641
4118××××××××8××××××6×××××××××9××××××××8××××××637
5112××××××××8×××××××××9××××××6×××××××7××××××636
6125××××××6××××××××8×××××××7×××××5×××××××××935
7117×××××5×××××××7×××××××7××××××6××××××××833
899××××××6×××3××××4×××××5××××422
9119××××4×1×××3×××3×××××516
10122××2×××3×××3××2××212
11129×1×××30××2××××410
1294×1×1××2××206

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
F - Бушуева Валерия
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

18:15 - [45] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Adults, 1/8 финала

  • 1 - Агаркова Алина - Зевелев Александр (200)
  • 1 - Повзун Александра - Cosar Taha (164)
  • 1 - Dubrovskaia Anastasiia - Popov Mikhail (207)
  • 1 - Averkieva Alexandra - Prasnikar Klemen (209)
  • 5 - Чалбасова Таисия - Федченко Ростислав (175)
  • 5 - Chinenkova Alexandra - Rodygin Alexander (205)
  • 5 - Руденко Дарья - Паратуй Василий (186)
  • 5 - Короткова Полина - Павинский Никита (172)
  • 9 - Дзюба Маргарита - Максимов Максим (162)
  • 10 - Рыболова Анастасия - Когут Николай (152)
  • 10 - Гончар Анастасия - Логвинов Даниил (132)
  • 12 - Семашко Елизавета - Гавриков Илья (165)
  • 12 - Гурьянова Алёна - Паршиков Николай (166)
  • 14 - Сёмка Элина - Колосов Михаил (176)
  • 15 - Lapteva Elvira - Musin Aidar (160)
  • 15 - Цыплякова Кристина - Степанов Андрей (158)
  • 17 - Графова Валерия - Яковлев Егор (169)
  • 17 - Едвабна Вероника - Котов Вячеслав (181)
  • 19 - Aleksanian Almira - Filatov Timur (131)
  • 20 - Stepantsova Alyona - Egorenko Daniil (196)
  • 21 - Дворянова Елизавета - Усов Владимир (185)
  • 21 - Savicheva Polina - Rotar Nichita (173)
  • 23 - Gigashvili Vitalina - Shevelev Matwey (194)
  • 24 - Маликова Марика - Семенов Артем (167)
  • 25 - Radaeva Elena - Kostalev Nikita (178)
  • 26 - Киреева Софья - Багин Максим (161)
  • 26 - Сухова Кристина - Огарков Андрей (208)
  • 28 - Анисимова Ксения - Анисимов Дмитрий (198)
  • 29 - Епифанова Анна - Беляев Григорий (156)
  • 30 - Churikov Nikita - Vargo Evgeniya (190)
  • 31 - Мороз Софья - Шляхтуров Сергей (182)
  • 32 - Кумпан Ирина - Чехоев Алан (195)
  • 33 - Медведь Янина - Колеснев Сергей (177)
  • 33 - Менжинская Юлиана - Варламов Андрей (168)
  • 35 - Кретинина Дарья - Шичкин Алексей (170)
  • 36 - Мачавариани Александр - Козлова Анастасия (157)
  • 36 - Кобозева Анастасия - Козлов Дмитрий (149)
  • 38 - Насуленко Анастасия - Разоренов Александр (180)
  • 38 - Долгова Дарья - Буйниченко Кирилл (155)
  • 40 - Бурцева Дарья - Зуев Денис (143)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABС
1200×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1365
1164×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1365
1207×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1365
1209×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1365
5175×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1364
5205×××××××××××××13×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××1364
5186××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1364
5172×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13××××××××××××1264
9162×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××11×××××××××××××13×××××××××××××1363
10152××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××13××××××××××××1262
10132××××××××××10×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1362
12165××××××××××××12×××××××××××11×××××××××××××13×××××××××××××13××××××××××××1261
12166××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××××12××××××××××××1261
14176××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××1060
15160××××××××××10×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××1159
15158××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××1259
17169×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1258
17181×××××××××××××13×××××××××××11××××××××××××12××××××××××××12××××××××××1058
19131××××××××××××12×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11×××××××××××1157
20196×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12××××××××××10××××××××××××1256
21185×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××10×××××××××××1155
21173×××××××××××11×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××1055
23194×××××××××××11××××××××8××××××××××10×××××××××××11××××××××××××1252
24167×××××××××9××××××××××10×××××××××9××××××××××10×××××××××947
25178××××××××××10×××××××7×××××××××9××××××××××10×××××××××945
26161××××××××××××12×××××××××9××××××××8××××××6××××××××843
26208×××××××××9×××××××××9××××××××8××××××××××10×××××××743
28198××××××××8×××××××××9×××××××7××××××××××10×××××539
29156×××××5×××××××7×××××××7×××××××7××××××××××1036
30190××××4××××4××××××××8×××××××7××××××629
31182××××××6×××3××××4××××××6×××××××726
32195××××4××××××6××××4×××3×××320
33177××××4××××××6××××4×1×××318
33168××××4××2××××4××2××××××618
35170×××3×××××5×××3××2××××417
36157××2××××4×××3×1×××313
36149××××4××××4×1××2××213
38180×1×1×1××2×××38
38155××2×1×1××2××28
40143×100×1×13

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

19:15 - [46] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Adults, 1/4 финала

  • 1 - Агаркова Алина - Зевелев Александр (200)
  • 2 - Averkieva Alexandra - Prasnikar Klemen (209)
  • 3 - Dubrovskaia Anastasiia - Popov Mikhail (207)
  • 3 - Повзун Александра - Cosar Taha (164)
  • 5 - Семашко Елизавета - Гавриков Илья (165)
  • 5 - Чалбасова Таисия - Федченко Ростислав (175)
  • 7 - Chinenkova Alexandra - Rodygin Alexander (205)
  • 8 - Короткова Полина - Павинский Никита (172)
  • 9 - Дзюба Маргарита - Максимов Максим (162)
  • 10 - Руденко Дарья - Паратуй Василий (186)
  • 11 - Сёмка Элина - Колосов Михаил (176)
  • 11 - Едвабна Вероника - Котов Вячеслав (181)
  • 13 - Гурьянова Алёна - Паршиков Николай (166)
  • 14 - Графова Валерия - Яковлев Егор (169)
  • 15 - Lapteva Elvira - Musin Aidar (160)
  • 16 - Дворянова Елизавета - Усов Владимир (185)
  • 16 - Цыплякова Кристина - Степанов Андрей (158)
  • 18 - Savicheva Polina - Rotar Nichita (173)
  • 19 - Сухова Кристина - Огарков Андрей (208)
  • 20 - Stepantsova Alyona - Egorenko Daniil (196)
  • 21 - Маликова Марика - Семенов Артем (167)
  • 21 - Рыболова Анастасия - Когут Николай (152)
  • 23 - Гончар Анастасия - Логвинов Даниил (132)
  • 24 - Radaeva Elena - Kostalev Nikita (178)
  • 25 - Aleksanian Almira - Filatov Timur (131)
  • 26 - Gigashvili Vitalina - Shevelev Matwey (194)
  • 27 - Киреева Софья - Багин Максим (161)
  • 28 - Анисимова Ксения - Анисимов Дмитрий (198)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABС
1200×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1365
2209×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1364
3207××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××××1262
3164×××××××××××××13×××××××××××××13××××××××××××12××××××××××××12××××××××××××1262
5165××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××11××××××××××××1261
5175×××××××××××××13×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××××1261
7205××××××××××××12××××××××8××××××××××10×××××××××××11×××××××××××1152
8172××××××××××10×××××××7×××××××7××××××××8××××××××××1042
9162×××××××××9××××××××8×××××××7××××××××8×××××××739
10186××××××××8×××××××7×××××××7××××××××8××××××××838
11176××××4×××××××××9×××××××7×××××××7××××××××835
11181××××××6×××××××××9×××××××7×××××××7××××××635
13166××××××6××××××6×××××××××9××××××6××229
14169×××××5××××××6×××××××7×××××5×××××528
15160××××4××××××6××××××6×××××5××××××627
16185×××××5×××××5××××4×××××××7×××××526
16158××××××6×××××5××××××6××××4×××××526
18173××××4××××4××××4×××××5××××××××825
19208××××××6×××××5××××4×××3××××××624
20196××××4×××××5×××××5×××3××××421
21167××××4×××××5××2×××3××216
21152××2×××3×××3×××3×××××516
23132××2×××3×1×××3×××××514
24178×1××2××××4×××3×××313
25131×××3×××3×1×××3×111
26194××2×1×××3××2×19
27161××20××2××206
28198×10×1×103

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

19:35 - [47] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Juniors 2, Финал

  • 1 - Гирдо Полина - Березкин Максим (96)
  • 2 - Головина Полина - Добромыслов Захар (83)
  • 3 - Прохорова Мария - Алексеев Кирилл (78)
  • 4 - Давыдова Дарья - Баринов Сергей (93)
  • 5 - Дозора Софья - Макаров Владимир (80)
  • 6 - Каганович Анастасия - Дёров Амин (73)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoV. WaltzFoxtrotQuickstep
CHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6М
196121211211125711111112121111111211225811111112121111211212125711111112121121211221134610111212121122121211125611111112121
28333212214221149111212122342222142111491012121223321421313115711121212243214215221148911121224412421323114791212122
378254543453344-14912124254433354344-151012123244323353244-371112123254433344325-2610121232553133432441371012123
493513335525533127712123523545535433-15712125523535525533-26612125513524515443235812124513534525533126712125
580445454334452-13912125435354423552-25812124456454444462-11810124345355433552-15712125334455454452-13812124
673666666666666-----126666666666666-----126665666666656----2126666666666666-----126666666666666-----126

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

19:45 - [48] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Youth 1, Финал

  • 1 - Долгополова Анна - Мирханов Шариф (97)
  • 2 - Маргулис Алиса - Новиков Егор (123)
  • 3 - Porokhnyavaya Alika - Stifutin Igor (114)
  • 4 - Сафронова Арина - Макаров Иван (125)
  • 5 - Калашникова Полина - Демиденко Богдан (112)
  • 6 - Фабрина Екатерина - Балакшин Александр (118)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
AEFKNPRTVWYAB11-21-31-41-51-6МAEFKNPRTVWYAB11-21-31-41-51-6МAEFKNPRTVWYAB11-21-31-41-51-6МAEFKNPRTVWYAB11-21-31-41-51-6МAEFKNPRTVWYAB11-21-31-41-51-6М
197111111111311111112121212111111221131191112121212121111121111110121212121212111111111111112121212121611111221611810101010121
212323444223312216912121222334211332262610111112213522213322228111112122143322243522169111212213242213312437101212122
3114323253654636-2679124322244655644-34810124323343456636-1689123324433555336-16811123425334664535-14710124
4125562325466453-2469125454333464452-14911123652555564444-11510125562254464654-2269124344243455346-14911123
5112446534522244-3491112356655652213313559125566466622355-2347126455666622245-335812526656551246313458126
6118655666345565--127126645665346565--137126444634345563--3810124636545336463--468126553656346252-2459125

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
F - Бушуева Валерия
K - Казаченко Полина
N - Мажирин Герман
P - Мылкин Вячеслав
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

19:55 - [49] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Youth 2, Финал

  • 1 - Юдина Софья - Довгалёв Богдан (140)
  • 2 - Kazantseva Dasha - Kabisov Timur (139)
  • 3 - Евстигнеева Маргарита - Апаев Максим (106)
  • 4 - Agarkova Darina - Neretin Evgeny (138)
  • 5 - Толстая Екатерина - Павлинов Артем (147)
  • 6 - Козлова Анастасия - Сладков Георгий (130)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoV. WaltzFoxtrotQuickstep
CHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-6М
114011223123123159121212122121131221221611121212122112121221212612121212121112111221111912121212121112131221112711121212121
213923131211311269121212121212212112112612121212121231312112121610121212122221322112222311121212122231212112221511121212122
31064231243253431481112123433324334333-191212123423234534433-271112123333234336333-1101111123323324335333-2101112123
4138555555464464---410124554556565654---29125555555345654--1311124554556545646---39125554555654655---210124
5147644646556525-1148125645645456545---49124644646666545---46126645445464554---610124645446466544---68125
6130366463642656-1356126366463643466--366126366463453366--467125466663653465--246126466663543466--256126

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

20:05 - [50] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Adults, 1/2 финала

  • 1 - Menyaylo Valeriya - Nikitin Evgenii (189)
  • 2 - Щипская София - Борисов Александр (192)
  • 3 - Богославская Кристина - Головченко Илья (171)
  • 4 - Гиниятуллина Айсылу - Волков Андрей (191)
  • 5 - Теплицкая Полина - Гиниятуллин Аяз (184)
  • 6 - Облакова Мария - Рябцев Александр (174)
  • 7 - Радостева Ярослава - Жигарев Владислав (133)
  • 8 - Рудакова Василиса - Деев Виктор (159)
  • 9 - Раевская Людмила - Гасанов Илья (153)
  • 10 - Шустрова Оксана - Федоров Влад (188)
  • 11 - Корнилова Карина - Хасанов Михаил (163)
  • 12 - Качурина Анастасия - Передерий Антон (142)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
CIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADСCIJMOSAAACLZADС
1189×××××××××××11××××××××××10××××××××××10××××××××××10××××××××××1051
2192××××××××××10××××××××××10×××××××××9××××××××××10××××××××××1049
3171××××××××××10××××××××××10×××××××××9×××××××××9××××××××××1048
4191×××××××××9×××××××7××××××××××10××××××××××10×××××××××945
5184××××××××8×××××××××9×××××5××××××××8××××××636
6174×××××5××××××××8××××××××8×××××××7×××××××735
7133××××××6×××3×××××××7×××××5×××324
8159××××4××××××6×××××5××××4××××423
9153××2××2××2××2×××××513
10188×1×1×1×1×15
111630000×11
12142000000

Судьи

C - Афанасьева Светлана
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

20:15 - [51] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Adults, 1/2 финала

  • 1 - Averkieva Alexandra - Prasnikar Klemen (209)
  • 1 - Dubrovskaia Anastasiia - Popov Mikhail (207)
  • 3 - Повзун Александра - Cosar Taha (164)
  • 3 - Агаркова Алина - Зевелев Александр (200)
  • 5 - Семашко Елизавета - Гавриков Илья (165)
  • 6 - Чалбасова Таисия - Федченко Ростислав (175)
  • 7 - Chinenkova Alexandra - Rodygin Alexander (205)
  • 8 - Дзюба Маргарита - Максимов Максим (162)
  • 9 - Гурьянова Алёна - Паршиков Николай (166)
  • 10 - Короткова Полина - Павинский Никита (172)
  • 11 - Едвабна Вероника - Котов Вячеслав (181)
  • 12 - Руденко Дарья - Паратуй Василий (186)
  • 13 - Сёмка Элина - Колосов Михаил (176)
  • 13 - Графова Валерия - Яковлев Егор (169)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABСAEDFGNQRTUXYABС
1209×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1364
1207×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××13×××××××××××××1364
3164×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××1363
3200××××××××××××12×××××××××××××13××××××××××××12×××××××××××××13×××××××××××××1363
5165××××××××××10×××××××××××11××××××××××××12×××××××××××11××××××××××1054
6175××××××××××10××××××××××10×××××××××9×××××××××9××××××××××××1250
7205××××××××8××××4××××4×××××5×××324
8162×××3××××4×××××5××××4×××××521
9166×1××2××2×××××5××212
10172××2××2×××3××2××211
11181×××3×××3×××3009
12186×1××2×1××2××28
13176×1×××300××26
13169×1×1×1××2×16

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

20:45 - [52] - WDC Professional, Standard (W+T+VW+F+Q), Pro, 1/2 финала

  • 1 - Фисенко Алина - Лех Евгений (179)
  • 1 - Sazhina Anna - Dzhafarov Eldar (227)
  • 3 - Klesch Kseniya - Мольков Денис (223)
  • 4 - Koliagina Julia - Kupchik Anatoly (219)
  • 5 - Kuzina Mariia - Khrapov Alexander (201)
  • 6 - Попова Екатерина - Shakhov Vladislav (220)
  • 7 - Sukharkova Anna - Gogotov Ilya (222)
  • 8 - Шаталова Алевтина - Антипов Борис (221)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWTVWFQСумма
HIJMNOTAAADСHIJMNOTAAADСHIJMNOTAAADСHIJMNOTAAADСHIJMNOTAAADС
1179×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××945
1227×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××945
3223×××××××××9×××××××××9×××××××××9×××××××××9××××××××844
4219×××××××××9×××××××7×××××××7×××××××7×××××××××939
5201×××××××7××××××××8×××××××7×××××××7××××××635
6220××××××6×××××××7××××××××8×××××××7××××××634
7222×××××5×××××5×××××5××××××6××××××627
82210000×11

Судьи

H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
N - Мажирин Герман
O - Михеев Сергей
T - Рюпин Сергей
AA - Gunko Genadius
AD - Tonello Luca

20:55 - [53] - WDC Professional, Latin (Ch+S+R+P+J), Pro, 1/2 финала

  • 1 - Sergeeva Marina - Frecautanu Dorin (226)
  • 1 - Kosenko Tatiana - Voronin Kirill (210)
  • 1 - Kiseleva Anastasia - Kiselev Andrey (212)
  • 4 - Kharchenko Viktoria - Belorukov Kirill (206)
  • 5 - Ремизова Юлия - Колпащиков Кирилл (197)
  • 6 - Sulima Anastasiya - Стребиж Андрей (217)
  • 7 - Eliseeva Maria - Tokarev Anton (203)
  • 8 - Ahmetgareeva Dina - Polyanskiy Fedor (214)
  • 9 - Chentsova Darya - Povaliaev Pavel (213)
  • 10 - Kurepina Ekaterina - Stadnichenko Andrei (218)
  • 11 - Antonenko Aleksandra - Necvetaev Kirill (224)
  • 12 - Kalinina Natalia - Mosanovskiy Vadim (228)
  • 13 - Гогнадзе Нона - Соколков Алексей (225)
  • 14 - Bondarenko Angelina - Gushchin Stanislav (216)
  • 14 - Сивас Евстолия - Лунев Игорь (215)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараChSRPJСумма
AEDFGKQRTXABСAEDFGKQRTXABСAEDFGKQRTXABСAEDFGKQRTXABСAEDFGKQRTXABС
1226×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
1210×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
1212×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××1155
4206×××××××××××11×××××××××××11×××××××××××11×××××××××9××××××××××1052
5197××2××××××6××××××6×××××5××××××625
6217××××××6×××3×××3×××3×××××××722
7203×××××5××××××6×××3×××3×××320
8214××××4××2××2××××××6××216
9213××2××2××2××2××210
10218××2×1×××3××2×19
11224×1×1××2×1×16
12228000××2×13
132250×1×1002
14216000000
14215000000

Судьи

A - Айдаев Руслан
E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
K - Казаченко Полина
Q - Никовский Виктор
R - Покровская Яна
T - Рюпин Сергей
X - Хворова Елена
AB - Kryklyvyy Slavik

21:15 - [54] - Open Categories, Standard (W+T+VW+F+Q), Youth 1, Финал

  • 1 - Фабрина Екатерина - Балакшин Александр (118)
  • 2 - Евстигнеева Маргарита - Апаев Максим (106)
  • 3 - Рот-Серова Татьяна - Калинин Николай (128)
  • 4 - Богородская Полина - Алексеев Георгий (104)
  • 5 - Каргабаева Алуа - Есипенок Владислав (108)
  • 6 - Борисова Дарья - Денисов Иван (87)
  • 7 - Дворянчикова Мария - Афонин Арсений (109)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoV. WaltzFoxtrotQuickstep
CHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-61-7МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-61-7МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-61-7МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-61-7МCHIJMOSAAACLZAD11-21-31-41-51-61-7М
111813241113111189111212121211323312111117912121212121142121121111811111212121211222312211116111212121212114222121111171111121212121
21062112232252222101111121212231112312522249111112121223113122163224811111112122211122115222511111112121222113123262223911111112122
3128443134314443226121212123443214334343127121212123433234334433-18121212123443314334333118121212123433134134333229121212123
4104324552442356-3581112124224452443435-35101212124224453442256-4591112124334453442445-14101212124324443442446-24111112124
5108565366553575--22811125565566562576-111611125655565553665--11812125665565553556--11812125665665553555--11812125
687657645776637--1248126657645776657---148126567646775547---258126557646776667---138126557556775667----58126
7109776777667764---115127776777657764---125127776777667774---114127776777667774---114127776777667774---114127

Судьи

C - Афанасьева Светлана
H - Донской Денис
I - Захарин Алексей
J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
S - Радюш Александр
AA - Gunko Genadius
AC - Tichoniuk Marcin
L - Котлов Максим
Z - Granath Julia
AD - Tonello Luca

21:25 - [55] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Juniors 2, Финал

  • 1 - Головина Полина - Добромыслов Захар (83)
  • 2 - Борисова Елизавета - Ковалёв Александр (63)
  • 3 - Карпенко Алина - Хамко Егор (67)
  • 4 - Кудряшова Анастасия - Кулаковский Денис (94)
  • 5 - Ткачук Полина - Менделеев Максим (91)
  • 6 - Бевзюк Лейла - Кожевин Георгий (70)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
EDFGNQTUWYAB11-21-31-41-51-6МEDFGNQTUWYAB11-21-31-41-51-6МEDFGNQTUWYAB11-21-31-41-51-6МEDFGNQTUWYAB11-21-31-41-51-6МEDFGNQTUWYAB11-21-31-41-51-6М
1833111161112279101010111211114112127101011111112111131111281011111111111111421332681011111112112143112259101111111
2631234513221147910111121245614212147791011212225132531379911112223451322212791011112124141133315691111112
36723426265333-378911333225264554-3571011434446265453-137911545236363443-158911433236265444-2589113
49445653344644--27911446542335633-157911555632444624-237911434622244114256101011345642352513135710114
59154234523555-2461111554333623445-1581011343363623245-2689113534636165551134811554363624255-2469115
67066562456466-113511665664556366--12511666554556366--12611666554555666---1611666555546666---15116

Судьи

E - Боровский Илья
D - Бородинов Влад
F - Бушуева Валерия
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
T - Рюпин Сергей
U - Смагин Евгений
W - Сызранцев Дмитрий
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

21:40 - [56] - WDC Professional, American Smooth (W+T+F+VW), Pro, Финал

  • 1 - Shcherbina Olga - Polovnikov Aleksey (199)
  • 2 - Крюкова Анастасия - Матусяк Виталий (204)
  • 3 - Makhotko Mariya - Katsyr Valery (211)
  • 4 - Mitina Elena - Kuznetsov Evgeny (202)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараWaltzTangoFoxtrotV. Waltz
JMOQYAAAD11-21-31-4МJMOQYAAAD11-21-31-4МJMOQYAAAD11-21-31-4МJMOQYAAAD11-21-31-4М
1199211112157771111112257771211111257771211112157771
2204343241312573232241314672133232124772133231224772
32111323342136723433344--4743423444-13743423443-1473
42024244234-23744244231134734244233-24734244234-2374

Судьи

J - Зенкевич Александр
M - Крылов Иван 
O - Михеев Сергей
Q - Никовский Виктор
Y - Чесноков Александр
AA - Gunko Genadius
AD - Tonello Luca

21:50 - [57] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Youth 2, Финал

  • 1 - Долгополова Анна - Мирханов Шариф (97)
  • 2 - Соломаха Иванка - Абушенко Владислав (151)
  • 3 - Перина Светлана - Лукошин Илья (150)
  • 4 - Юдина Софья - Довгалёв Богдан (140)
  • 5 - Маргулис Алиса - Новиков Егор (123)
  • 6 - Белянина Ольга - Быковский Сергей (145)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
ADGNQUVWXYAB11-21-31-41-51-6МADGNQUVWXYAB11-21-31-41-51-6МADGNQUVWXYAB11-21-31-41-51-6МADGNQUVWXYAB11-21-31-41-51-6МADGNQUVWXYAB11-21-31-41-51-6М
1971214113322158101111111121411142225991111111111511132217910101111111131111221810111111111121411253215891011111
21513141322111357101111112314232221133710111111262513231113469910112325242321152689111123131321211357111111112
315054622312345146810113546325313461257911434232324336-381010113466133263341268811366622436235-3567115
414043334656552-1469115433144664512248911343624555452-2361011553342645452-2471011443434663452-1489113
512326255444634-237911425255345635-2451011525345446644-127911424455454643-1271011525255341644134710114
614565566565466---1511666566653564--12511656466662565-112511665266563566-122511654566554566---27116

Судьи

A - Айдаев Руслан
D - Бородинов Влад
G - Вышегородцев Егор
N - Мажирин Герман
Q - Никовский Виктор
U - Смагин Евгений
V - Суслова Татьяна
W - Сызранцев Дмитрий
X - Хворова Елена
Y - Чесноков Александр
AB - Kryklyvyy Slavik

22:10 - [59] - Open Categories, Latin (Ch+S+R+P+J), Adults, Финал

  • 1 - Averkieva Alexandra - Prasnikar Klemen (209)
  • 2 - Повзун Александра - Cosar Taha (164)
  • 3 - Dubrovskaia Anastasiia - Popov Mikhail (207)
  • 4 - Агаркова Алина - Зевелев Александр (200)
  • 5 - Семашко Елизавета - Гавриков Илья (165)
  • 6 - Чалбасова Таисия - Федченко Ростислав (175)
  • 7 - Chinenkova Alexandra - Rodygin Alexander (205)
подробные результаты ...

Подробные результаты

МестоПараCha-cha-chaSambaRumbaPasodobleJive
AEDFGNQRTUXYAB11-21-31-41-51-61-7МAEDFGNQRTUXYAB11-21-31-41-51-61-7МAEDFGNQRTUXYAB11-21-31-41-51-61-7МAEDFGNQRTUXYAB11-21-31-41-51-61-7МAEDFGNQRTUXYAB11-21-31-41-51-61-7М
120911112111111111213131313131311111111111111131313131313131111111111111113131313131313111112111111111213131313131311111111111111131313131313131
2164332312222233317131313131324632322223422-7101212131326623332243532-491011131334623534343332-281112131332422424234323-69131313132
32072532333543222-5101113131332423233442233-5101313131332332423532223-6111213131322542422522223-891113131323534333642232-39111213133
42004244545335447-13912121343244545336346-15911131343254245424344-3511