Schedule «Open Championship «Autumn Cup Planetango 2019»»

Males
Females

Fields marked with are mandatory.

TimeХитName*
24 February, 2020
10:00 - 11:00Akkreditaciya
11:00 - 11:30Razminka
11:30 - 11:45Parad
11:45 - 13:00[1]Couples, Tango dlya tancpola (obschaya podkategoriya), 1/4 final
2Lebedeva Ekaterina, Krupnikov Aleksandr
3Belousova Natal'ya, Tahirov Ruslan
6Klochkova Svetlana, Solomin Aleksey
7Kruglova Kira, Desyatov Aleksandr
8Pletneva Ekaterina, Rodionov Arseniy
9Svyatkina Svetlana, Kraev Aleksandr
11Dmitrieva Anna, Alekseev Aleksey
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
16Anisimova (Krichkevich) Anastasiya, Cheremnyh Vadim
17Gurchenko Irin'ya, Frolov Aleksandr
18Zayceva Svetlana, Tockiy Ivan
20Pirozhnikova Lyudmila, Krupskiy Andrey
21Trushina Eeaterina, Sergeev Aleksandr
22Mostepanova Ol'ga, Fursov Stanislav
23Shtickaya Elena, Muksinov Dmitriy
24Privorotskaya Valeriya, Smagin Aleksey
25Zubkova Anna, Bespechnyy Vladimir
28Usacheva Polina, Borod'ko Vladimir
30Tredler Irina, Sokol'chik Anton
32Strukova Margarita, Fridman Aleksey
34Kashkarova El'vira, Chudin Mihail
35Yablokova Anna, Trofimov Nikita
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
37El'siev Ruslan, Aleschenkova Margarita
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
40Lyadova Elena, Dmitriy Liferov
41Kolesnikov Il'ya, Starikova Ol'ga
42Beytuganova Ol'ga, Topol'yan Artem
43Elena Gilyarova, Gilyarov Roman
44Lokshina Alla, Yudaev Anton
45Klyuchnikova Ekaterina, Nesterov Dmitriy
46Rogozha Anastasiya, Vaschenkov Roman
48Myagkih Marina, Schukin Sergey
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
50Stolbovskaya Dar'ya, Prischepov Aleksandr
51Kuznicina Ekaterina, Ahmetzhanov Maksim
54Rachenkova Elena, Shahmurov Gyul'Oglan
55Butylo Natal'ya, Dymbrylov Evgeniy
56Saitova Dilya, Gorlenko Andrey
58Volod'ko Anastasiya, Luchko Maksim
59Smirnov Aleksey, Mosaleva Tat'yana
60Kovaleva Ekaterina, Gomelauri Beka
62Sviridova Evgeniya, Prokopov Andrey
63Solov'eva Polina, Bekker Stanislav
64Derbickaya Kseniya, Zelchs Romuadls
65Shistareva Ol'ga, Paykov Nikita
12:50 - 13:00[2]Couples, Kanzhenge
27Serdyuk Natal'ya, Markin Andrey
31Kasatkina Ol'ga, Kvashnin Fedor
50Stolbovskaya Dar'ya, Prischepov Aleksandr
12:50 - 13:20Dopolnitel'naya akkreditaciya kategorii "Milongero"
12:57 - 13:12[3]Couples, Tango dlya tancpola (tango-stazh ot 1 do 3 let)
18Zayceva Svetlana, Tockiy Ivan
39Tosima Galina, Golovatyy Andrey
53Vasil'eva Veronika, Grigor'ev Leonid
56Saitova Dilya, Gorlenko Andrey
13:10 - 13:35Pereryv
13:35 - 14:15[4]Couples, Tango Waltz, 1/4 final
Set 1
11Dmitrieva Anna, Alekseev Aleksey
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
20Pirozhnikova Lyudmila, Krupskiy Andrey
41Kolesnikov Il'ya, Starikova Ol'ga
43Elena Gilyarova, Gilyarov Roman
45Klyuchnikova Ekaterina, Nesterov Dmitriy
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
50Stolbovskaya Dar'ya, Prischepov Aleksandr
58Volod'ko Anastasiya, Luchko Maksim
64Derbickaya Kseniya, Zelchs Romuadls
Set 2
9Svyatkina Svetlana, Kraev Aleksandr
17Gurchenko Irin'ya, Frolov Aleksandr
18Zayceva Svetlana, Tockiy Ivan
23Shtickaya Elena, Muksinov Dmitriy
25Zubkova Anna, Bespechnyy Vladimir
40Lyadova Elena, Dmitriy Liferov
56Saitova Dilya, Gorlenko Andrey
62Sviridova Evgeniya, Prokopov Andrey
65Shistareva Ol'ga, Paykov Nikita
Set 3
7Ryleeva Yuliya, Desyatov Aleksandr
16Anisimova (Krichkevich) Anastasiya, Cheremnyh Vadim
22Mezenceva Ol'ga, Fursov Stanislav
30Tredler Irina, Sokol'chik Anton
35Yablokova Anna, Trofimov Nikita
37El'siev Ruslan, Aleschenkova Margarita
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
47Turovskaya Ekaterina, Lapaev Sergey
55Kostyleva Ol'ga, Dymbrylov Evgeniy
Set 4
3Belousova Natal'ya, Tahirov Ruslan
8Pletneva Ekaterina, Rodionov Arseniy
32Belyaeva Diana, Fridman Aleksey
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
44Lokshina Alla, Yudaev Anton
52Usacheva Polina, Sholud'ko Mihail
54Rachenkova Elena, Shahmurov Gyul'Oglan
59Smirnov Aleksey, Mosaleva Tat'yana
63Solov'eva Polina, Bekker Stanislav
14:03 - 14:43[5]Solo, Milongero, 1/2 final
Set 1
[222] Funtikova Elena + [14] Mishin Mihail
[208] Rakova Mariya + [55] Dymbrylov Evgeniy
[217] Tosima Galina + [40] Liferov Dmitriy
[207] Voznyuk Anastasiya + [56] Gorlenko Andrey
[220] Mubinova Mariya + [39] Golovatyy Andrey
[219] Novikova Ekaterina + [25] Bespechnyy Vladimir
Set 2
[215] Gurchenko Irin'ya + [28] Borod'ko Vladimir
[200] Briko Yuliya + [26] Shamsutdinov Aleksandr
[216] Saitova Dilya + [24] Smagin Aleksey
[205] Prokopova Dar'ya + [50] Prischepov Aleksandr
[210] Maksimova Ol'ga + [42] Topol'yan Artem
[223] Goydenko Dina + [1] Sissa Paolo Giovanni
Set 3
[214] Rogozha Anastasiya + [46] Vaschenkov Roman
[204] Starikova Ol'ga + [33] Naumov Il'ya
[203] Lyadova Elena + [14] Mishin Mihail
[218] Vlasova Svetlana + [55] Dymbrylov Evgeniy
[202] Pirozhnikova Lyudmila + [40] Liferov Dmitriy
Set 4
[206] Sokolova Svetlana + [56] Gorlenko Andrey
[221] Stolbovskaya Dar'ya + [39] Golovatyy Andrey
[213] Domashova Ol'ga + [25] Bespechnyy Vladimir
[209] Kruglova Kira + [28] Borod'ko Vladimir
[201] Kostyleva Ol'ga + [26] Shamsutdinov Aleksandr
14:43 - 15:13Dopolnitel'naya akkreditaciya kategoriy "Escenario" i "Milonga"
15:03 - 15:23[6]Couples, Nuevo, 1/2 final
Set 1
2Lebedeva Ekaterina, Krupnikov Aleksandr
4Poverinp Galina, Poverin Roman
12Remneva Irina, Andreyuk Vaslav
31Kasatkina Ol'ga, Kvashnin Fedor
50Stolbovskaya Dar'ya, Prischepov Aleksandr
53Vasil'eva Veronika, Grigor'ev Leonid
55Oschepkova Elena, Dymbrylov Evgeniy
Set 2
5Levina Ol'ga, Fomin Nikolay
17Gurchenko Irin'ya, Frolov Aleksandr
19Mikkova Ol'ga, Mandrabura Boris
43Elena Gilyarova, Gilyarov Roman
45Klyuchnikova Ekaterina, Nesterov Dmitriy
57Zhurova Tat'yana, Cokalo Oleg
65Shistareva Ol'ga, Paykov Nikita
15:21 - 15:51Pereryv
16:00 - 16:30[7]Couples, Tango dlya tancpola (obschaya podkategoriya), 1/2 final
Set 1
2Lebedeva Ekaterina, Krupnikov Aleksandr
3Belousova Natal'ya, Tahirov Ruslan
9Svyatkina Svetlana, Kraev Aleksandr
22Mostepanova Ol'ga, Fursov Stanislav
30Tredler Irina, Sokol'chik Anton
35Yablokova Anna, Trofimov Nikita
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
37El'siev Ruslan, Aleschenkova Margarita
45Klyuchnikova Ekaterina, Nesterov Dmitriy
51Kuznicina Ekaterina, Ahmetzhanov Maksim
62Sviridova Evgeniya, Prokopov Andrey
Set 2
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
16Anisimova (Krichkevich) Anastasiya, Cheremnyh Vadim
18Zayceva Svetlana, Tockiy Ivan
21Trushina Eeaterina, Sergeev Aleksandr
34Kashkarova El'vira, Chudin Mihail
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
50Stolbovskaya Dar'ya, Prischepov Aleksandr
54Rachenkova Elena, Shahmurov Gyul'Oglan
59Smirnov Aleksey, Mosaleva Tat'yana
63Solov'eva Polina, Bekker Stanislav
16:30 - 16:50[8]Couples, Tango Waltz, 1/2 final
Set 1
3Belousova Natal'ya, Tahirov Ruslan
8Pletneva Ekaterina, Rodionov Arseniy
9Svyatkina Svetlana, Kraev Aleksandr
17Gurchenko Irin'ya, Frolov Aleksandr
18Zayceva Svetlana, Tockiy Ivan
23Shtickaya Elena, Muksinov Dmitriy
30Tredler Irina, Sokol'chik Anton
62Sviridova Evgeniya, Prokopov Andrey
63Solov'eva Polina, Bekker Stanislav
Set 2
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
16Anisimova (Krichkevich) Anastasiya, Cheremnyh Vadim
22Mezenceva Ol'ga, Fursov Stanislav
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
45Klyuchnikova Ekaterina, Nesterov Dmitriy
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
54Rachenkova Elena, Shahmurov Gyul'Oglan
59Smirnov Aleksey, Mosaleva Tat'yana
16:50 - 17:20[9]Couples, Tango-Milonga, 1/2 final
Set 1
4Poverinp Galina, Poverin Roman
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
17Gurchenko Irin'ya, Frolov Aleksandr
23Shtickaya Elena, Muksinov Dmitriy
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
55Butylo Natal'ya, Dymbrylov Evgeniy
Set 2
3Belousova Natal'ya, Tahirov Ruslan
6Klochkova Svetlana, Solomin Aleksey
22Mezenceva Ol'ga, Fursov Stanislav
28Usacheva Polina, Borod'ko Vladimir
30Tredler Irina, Sokol'chik Anton
45Klyuchnikova Ekaterina, Nesterov Dmitriy
50Stolbovskaya Dar'ya, Prischepov Aleksandr
58Volod'ko Anastasiya, Luchko Maksim
Set 3
7Ryleeva Yuliya, Desyatov Aleksandr
8Pletneva Ekaterina, Rodionov Arseniy
16Anisimova (Krichkevich) Anastasiya, Cheremnyh Vadim
25Zubkova Anna, Bespechnyy Vladimir
32Belyaeva Diana, Fridman Aleksey
43Elena Gilyarova, Gilyarov Roman
59Smirnov Aleksey, Mosaleva Tat'yana
17:09 - 17:19[10]Couples, Nuevo, Final
2Lebedeva Ekaterina, Krupnikov Aleksandr
19Mikkova Ol'ga, Mandrabura Boris
45Klyuchnikova Ekaterina, Nesterov Dmitriy
50Stolbovskaya Dar'ya, Prischepov Aleksandr
55Oschepkova Elena, Dymbrylov Evgeniy
57Zhurova Tat'yana, Cokalo Oleg
17:19 - 17:34Pereryv
17:34 - 18:04[11]Couples, Escenario
5Levina Ol'ga, Fomin Nikolay
19Odoevskaya Aleksandra, Mandrabura Boris
48Myagkih Marina, Schukin Sergey
17:43 - 17:58[12]Solo, Milongero, Final
[223] Goydenko Dina + [24] Smagin Aleksey
[221] Stolbovskaya Dar'ya + [26] Shamsutdinov Aleksandr
[207] Voznyuk Anastasiya + [55] Dymbrylov Evgeniy
[214] Rogozha Anastasiya + [46] Vaschenkov Roman
[215] Gurchenko Irin'ya + [50] Prischepov Aleksandr
[205] Prokopova Dar'ya + [40] Liferov Dmitriy
[213] Domashova Ol'ga + [25] Bespechnyy Vladimir
[208] Rakova Mariya + [42] Topol'yan Artem
17:58 - 18:13[13]Couples, Tango dlya tancpola (obschaya podkategoriya), Final
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
16Anisimova (Krichkevich) Anastasiya, Cheremnyh Vadim
22Mostepanova Ol'ga, Fursov Stanislav
34Kashkarova El'vira, Chudin Mihail
35Yablokova Anna, Trofimov Nikita
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
18:13 - 18:28[14]Couples, Tango Waltz, Final
3Belousova Natal'ya, Tahirov Ruslan
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
17Gurchenko Irin'ya, Frolov Aleksandr
18Zayceva Svetlana, Tockiy Ivan
22Mezenceva Ol'ga, Fursov Stanislav
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
18:28 - 18:43[15]Couples, Tango-Milonga, Final
3Belousova Natal'ya, Tahirov Ruslan
15Astaf'ev Dmitriy, Rudel'son Ekaterina
17Gurchenko Irin'ya, Frolov Aleksandr
22Mezenceva Ol'ga, Fursov Stanislav
30Tredler Irina, Sokol'chik Anton
36Paschinskaya Anna, Arakelyan Norayr
38Rubina Kseniya, Kurkatov Sergey
49Mets Yuliya, Gerasimov Maksim
18:43 - 19:13Pereryv
19:13 - 19:28Nagrazhdenie

Plan a trip with Lifeis.dance